19 Haziran 2018

Memurlara disiplin eğitimi


Memurlara disiplin eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda memur, hizmetli ve 4-C kadrolarında görev yapan personele 'Hak ve Ödevleri ile Disiplin Hukuku' konularında bilgilendirme semineri düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetiçi Eğitim Bürosu tarafından il merkezi ile ilçe Milli Eğitim müdürlüklerinde düzenlenen seminerlere 350 dolayında personel katıldı. İl Milli Müdürlüğü'nde görevli personelin katıldığı seminerleri İlköğretim Müfettişi Davut Selçuk verdi. İki ayrı grupta verilen seminerlerde; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında yer alan Disiplin Cezaları, Memur Suçları, Çalışma Saatleri, İzin ve Raporlar, Bilgi Edinme ve Memur Etiği, Tasarruf Tedbirleri ve Hizmette Verimlilik, Gizlilik ve Gizliliğin Önemi konularında bilgiler sunuldu.
30 Ocak 2009 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA