25 Nisan 2018

Özkan ipi göğüsledi


Özkan ipi göğüsledi

TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanlık Seçimleri Hakemler Derneği Lokali'nde yapıldı. 48 oy alan Şükrü Özkan, Ercan Yıldırım'ı geride bırakarak başkanlık koltuğuna oturdu. Çiçeği burnunda başkan Özkan, 'Derneğimizi örnek bir kurum haline getirmek için çalışacağız' dedi.
Açılış
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği(TFFHGD) Sakarya Şubesi Başkanlık seçimleri Hakemler Derneği Lokali'nde yapıldı. Hakem ve gözlemciler dünyasından yüksek katılımın olduğu seçimde Divan Başkanlığı görevini Mustafa Ak yaptı. 2006-2009 yılı faaliyet raporunun okunması ve ibra edilmesinin ardından Ercan Yıldırım ve Şükrü Özkan söz alarak birer konuşma yaptı.
Konuşmalar
Seçimde ilk olarak söz alan Şükrü Özkan, adaylığı konusunda günlerdir polemik yaratıldığına dikkat çekerek Ercan Yıldırım yönetimini eleştirdi. Özkan, 'Benim seçime katılmamam konusunda harcanan çaba, derneğimizin için harcansaydı bugün çok daha iyi noktalara gelmiştik 'dedi. Özkan'ın konuşması üzerine söz alan Yıldırım, 'Biz üç sene şerefimizle hizmet ettik. Özkan'ın üyeliğini engellememiz gibi bir durum söz konusu değildir' dedi.
10 oy fark
Konuşmaların ardından oylama işlemine geçildi. 89 oyun kullanıldığı seçimde Şükrü Özkan 48 oy, Ercan Yıldırım ise 38 oy aldı. 3 oyda geçersiz sayıldı. Yıldırım'dan 10 oy fazla alan Şükrü Özkan, TFFHGD Sakarya Şubesi'nin yeni başkanı oldu. Şükrü Özkan Yönetim Kurulu, Yılmaz Kalk, Gürkan Tekneci, Serdar Geri ve M.Yücel İnce gibi isimlerden oluştu. Yedek üyeler ise Süleyman Durmaz, Esra Özdemir, İ.Alp Dolgun ve Ali Kalik olarak belirlendi.
13 Şubat 2009 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA