3 Kasım 2016

Bakansız kaldık!


Bakansız kaldık!

60. Hükümet, AKP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında kuruldu. Kurulan hükümette bazı kesimlerin beklediği gibi Şaban Dişli bakan olarak yer almadı.

60. hükümet
Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e dün akşamüzeri hükümet listesini sundu. Erdoğan, Gül ile yaklaşık 1.5 saat süren görüşmesinin ardından Çankaya Köşkü'nde bekleyen basın mensuplarına yeni hükümeti açkladı. Erdoğan'ın açıkladığı listeye göre, Türkiye Cumhuriyeti'nin 60. hükümetinde Başbakan Erdoğan'ın dışında 24 bakan yer alıyor.

Şaban Dişli
22 Temmuz Seçimleri sonrasında birçok kesimce ilimiz AKP Milletvekili Şaban Dişli'nin bakan olmasına kesin gözüyle bakılıyordu. 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e sunulan ilk kabine listesinde yer almadığını gazetemizin 21 Ağustos 2007 tarihli sayısında belirtmiştik. Dün açıklanan listede de ismi olmayınca ilimiz yine bakansız kaldı.30 Ağustos 2007 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA