22 Eylül 2017

Geçici işçiler belli oldu


Geçici işçiler belli oldu

30 Ocak Cumartesi Günü 1270 başvuru arasından Noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen 220 hizmetlinin isim listesi ve kura sonuç listesi açıklandı. Kuraya göre 4 ay boyunca okullarda çalışacak geçici personel ismi ve görevlendirildikleri okullar şöyle:

Adapazarı İlçesi :
Ömür Çiçek ( Büyükgazi İlköğretim Okulu), Yaşan Ünlü (Güneşler Lisesi), Zehra Karagözoğlu (Sakarya Lisesi), Ahmet Demirel (Mehmet akif EML), Remziye Çiçek (Mehmet Akif EML), Selam Cihan (Çökekler Fatih Kemal Yarari İ.O.), Sevdiye Sarışın (Alandüzü Şht.Adil Arslan İ.O.), Hanife Karabulut (Ozanlar Şht.Mustafa Özen İ.O.), Dursun Kaya (Camili Sait Faik İ.O), Kazım Üzmez (Camili Selçukbey İ.O), Aynur Karpuz (Cengiz Topel İ.O.), Zeynab Rahimova (eser İ.O), Sürmeli Bozkurt (Evrenköy İ.O.), Bahriye Öksüz (Fatih İ.O)., İsmail İskender (Güneşler Köprübaşı İ.O.), Yavuz akdin (Sakraya Fen Lisesi), Kamil Tekcan (Karaman Aykut Yiğit İ.O.), Mehmet Duman (Korucuk TOKİ. İ.O), İlhan Can (Mehmet Akif Ersoy. İ.O.), Nalan Okur (Mithatpaşa Şht.Ahmet akyol İ.O), Elif Keleş (Necdet Islar İ.O), Mehmet Andurmak (Orhangazi İ.O), Ömer Bozdemir (Abdullah ömür İ.O), Umut Ayaz (Vali Mustafa Uygur İ.O), Nazlı Dekren ( Arif Nihat Asya İ.O), Yunus Sönmez (75.Yıl. SML.), Gülperi Kundakçı (75.Yıl SML), Fatih Göçmen (75.yıl SML), Cemalettin Çiçek (Abalı İ.O), Saniye Türker (Adapazarı İHL), Fikri Lale (Karadere İ.O).
Erenler İlçesi :
İsmail Hakkı Keskin ( Erenler Küpçüler İ.O), Ahmet Güngör (Figen Sakallıoğlu A.L), Aydın Seven (Erenler Lisesi), Nihat Tezgel (Şen Piliç EML), Recep Yıldırım (Şen Piliç EML), Erdal Ilgaz (Ziynet Dilmen Anaokulu), Yunus Çelik (Bekirpaşa Mehmet Gölhan İ.O.), Erkan Ayçiçek (Yücel Ballık İ.O), Yadigar Afacan (Ali Dilmen İ.o), Ercan Çiftçi (Erenler İ.O), Muhammet Çakı (Alancuma İ.O), Recep Arhan (Yeşiltepe İ.O), Ali Tekdemir (Yunus Çiloğlu And.Lisesi)
Serdivan İlçesi :
Gülhanım Demirel (Kanada Uyg.Ok. ve İş Eğit.Mrk.O), Asuman Öztürk (Otistik Çocuklar EĞt.Mrk.okulu), Zeynep Türk (Şht.Ali Borinli İ.O. ve Mes.Tek. Eğit.), İbrahim Kuzu (Fevzi Çakmak İ.O.), Fatih Yılmaz(Serdivan Lisesi), Hüsnü Erkal (Kız ML.), Hülya Demir (Hakkı Demir İ.O), Fatih ustael ( Mehmet Zorlu İ.O), Rahmi Kervan (Talat Ayhan İ.O), Ayşe Atmaca (Yazlık Mehmet Zumra Kuş İ.O), Muhammet Alemdar (Aralım Neyyir Hanım İ.O), Ali Gürel (Sadık Eratik İO), Tahsin Avcı (Beşköprü İ.O), Azize Kızılay (Zübeyde Hanım İ.o).
Arifiye İlçesi :
Tahsin Kesen ( Milli Piyango Endüstri Meslek Lisesi), Serdak Çetin ( Milli Piyango Endüstri Meslek Lisesi), Orhan Saka ( Milli Piyango Endüstri Meslek Lisesi), Gültean Yılmaz ( Çok Programlı Lise), Tülay Poğda (Arifiye Dostluk İ.O.), Meryem Demir (Açmalar İ.O), Hatice Yılmaz ( İsrail Prefabrikleri İ.O), Kazım Uğurlu (Kazım Karabekir İ.O), Gülümser Kısa (Aşağı Kirazca İ.O), Engin Sırtlı (Yukarı Kirazca İ.O), Oktay Cenkeltepe (Bekir Sıtkı Durgun İ.o), Bahadır Güngör (Neviye İ.O).
Akyazı İlçesi :
Hadiye Çamur ( Anadolu Lisesi), Adnan Yıldırım (Kuzuluk Topçu Sırtı İ.O), Süleyman Yazıcı (Anadolu Öğretmen L.), Muhammet Demir, (İşmont Halil Birinci Tek. EML), Ahmet Kayış (Şht.Yzb. Halil İbrahim Sert L). Engin Otlak (Endüstri Meslek Lisesi), Mehmet Sarı (Endüstri Meslek Lisesi), Mehmet Kanmaz (İmam Hatip Lisesi), Rahmi Sarı (Kız Meslek L). Uğur İş (Ticaret Meslek L). Celal Görme (Ahmet Hasnun Tunçsoy İ.O), Cemal Yıldız (Kuzuluk İ.O). Engin Ezer (Akyazı İ.O), Gökhan Cumhur (Atatürk İ.o), Aysun Yılgenci (Cumhuriyet İ.O), Hasan Yıldız (İnönü İ.O), Fatma Çekkir (Konuralp İ.O), Zeynep Ilgin (Madanoğlu İ.O), Ayfer Kayalı ( Paris İ.O), Aysun Doğan (Küçücek Merkez İ.o), Gülten Karaçayır (Küçücek Cumhuriyet İ.o), Emre Çayır (Altındere Altıparmak İ.o),
Hendek İlçesi :
Havva Bulut (Atikehanım Anadolu Lisesi), Ferhat Çilingir (Hendek Lisesi), Cihan Kaya (Hendek E.M,L), Mehmet Ataç (Hendek E.M.L), Hatice Kılıç (Sağlık Meslek Lisesi), Gürkan Canan (Ticaret Meslek Lisesi), Serdal Çatal (Anadolu Kalkınma Vakfı M. EĞt. Mrk), Engin Temizkan (Anadolu Kalkınma Vakfı M. EĞt. Mrk), Nadire Eğridere (atikehanım İ.o), Tuncay Keskin (Cumhuriyet İ.O), Erhan Fide (Fatin İ.o), Hatice Çelik (Mustafa Asım (i.O), Ali Bahtiyar (Ali Gaffar Okkan İ.O), Gaffar Pala ( Mahmutbey İ.O), Ümit Tunç (Yeni Yüzyıl İ.O), Relhan Acevit (Ziya Gökalp İ.O), Turgut Ko ( Yeni Mahelle İ.O), Sedat Maltepe (Yeşilyurt İ.O), Nuriye Göçlü (Soğuksu İ.o), Hasan Ali Soylu ( Beylice İ.o).
Kaynarca İlçesi :
Erhan Sümer (Kaynarca Lisesi), Sezgin Girgin (Kaynarca EML), Bülent Şenol (Merkez İ.O.), Mürteza Doğru (İmam Hatip Lisesi), Muhammet Akcan (Mimar Sinan İ.O), Mustafa Gülsever 8Müezzinler Orhangazi İ.O), Recep Buran (Seyfettin Selim İ.O), Coşkun Tektuğ (Yeşilova İ.O).
Kocaali İlçesi :
İsmail Gül ( Abidin Serhoş C.P.L), Mehmet Soydan (Abidin Serhoş C.P.L), Zübeyde arslan (Anadolu Kalkınma Vakfı İ.o), Turgay Ergelen (Atatürk İ.O.), Yusuf Sevindik, Okan Terletme (Anadolu Lisesi), Sedat Güvercin (Hürriyet İ.O), Aytekin Akaya (Karşı Mah.İ:O), Yavuz Aşçı, Sinasi Kuş (Nazım Üner İ.O), Mehmet Ak (a.Salihoğlu İ.O), Seher Yan (Ortaköy İ.O), Atalay Alaca (Gümüşoluk İ.O), Necdet Tekmen (Açmabaşı İ.O).
Ferizli İlçesi :
Ahmet Diş (İsmet Aktekin A.L), Sermin Tayfun (Şht. Hakan Bayram Lisesi), Ahmet Derinlik (Recepbey EML), Cihan İlkis (Ferizli Halit Narin i.o), Ayşegül Ali Yılmaz (Hacı uzun İ.O), İbrahim Gül (Sinanoğlu İ.O), Serap Yazıcı 8Değirmencik Rüveyde Güneş İ.O)
Karasu İlçesi :
Allaaddin Çevik (Atatürk A.L), Berna Sülün (Karasu A. Öğretmen Lisesi), Gönül Yavuz (İbrahim abonuz Lisesi), Sinan Özdemir (Mesleki teknik eğitim merkezi), Gülüzar adanur (İmam Hatip Lisesi), Resul ALgül (100 Yıl. İ.O), Birgül Çelik ( Fatih Sultan Mehmet İ.O), Hediye erdem (Gazi İ.O), Rahime Güngör ((İnönü İ.O). Kemal Bayık (Kuyumcu İsmail Hakkı Yılmaz İ:O), Sultan Hoşbaş (Mehmet Akif Ersoy İ.O), Bayram Yıldırım (Namık Kemal İ.O), Kezban Güney (Sezi eratik İ.O), Zeynep Kalay (Gölküprü i.O), Ayhan Manav (Resuller İ.O), Erdoğan Erta (Darıçayırı İ.O)
Geyve İlçesi :
Ömer Yıldız (Geyve Lisesi), İsmail Çetinnar (Geyve A. Lisesi), Sinan Uysal (Geyve A. Lisesi), Ertuğrul Yaşar, Nurten akaya (Geyve METEM), Arzu Çakmak, Yalçın Boztürk (Geyve Osman Gazi İ.Ö), Ersin Pilavcı (Kazımpaşa İ.O), Cemil Dere (Sağlık Meslek Lisesi), Erkan Bayar ( Ali Fuatpaşa Cemal Gürsel İO), Makbule Öz (Alifuatpaşa Cumhuriyet İ.O), Ercan Taş (Gazipaşa İ.O), Faruk Öner (Ahmet Yesevi İ.O), Mehmet Korkmaz (Atatürk İ.O), Recep Bulut (Karaçam Recep Demir İ.O),Selma armutçuoğlu Geyve İ.O), Salih Yıldız (Nuriosmaniye İ.O), Şener Okur (Eşme İ.O), İsmail Aydemir (akdoğan İ.O), Mustafa Kaya (karacaören İ.O)
Sapanca İlçesi :
Özcan Kuştepe (Albay Güner Ekinci Lisesi), S.Ali Karaçoban (Mesleki ve Teknik Eğitm Mrk.), Musa özkılıç ((ağlık Meslek Lisesi), ,İsmail Karatoprak (Sapanca anaokulu), İsmail Keskin (Nene Hatun Anaokulu), Nuray Orhan (alaçam İ.O), Meryem Yıldız (Sapanca Anadolou Lisesi), Cemal Arslan (Güldibi Sinan Göksun İ.O), Erol Gündüz (Kemalettin SaimPaşa İO), Mehmet emin Ağtaş (Sapanca İ.O), Murat Tunç (Nebiye Ertan İ.O), Emine Yavuz (Kırkpınar Muazzez Sabri İ.O), Bayram Söylemez (Kurtköy Bilgin Özkaynak İ.O), Sezgin İldiz (Aktar İ.O)
Pamukova İlçesi :
Fatma Yıldırım (Peyami İ.O), Mehmet Şen (Anadolu Lisesi), Mesut Yenice (Pamukova Lisesi), Sebil Karslı (Çok Programlı Lise), Satılmış Yıldız (Endüstri Meslek L), Battal Gazi Canbaz (İmam Hatip Lisesi), Şenay Demirci (75. Yıl.İ.O), Meryem Çetin (Cumhuriyet İ.O), İrfan Yıldırım (Elbirlik İ.O), Leyla Duran (Fatmahanım İ.O), Sevim Köse (Kemali İ.O).
Karapürçek İlçesi :
Ahmet Ateş (Karapürçek Yüksel İ.O), Ali usta (Mehmet Akif Ersoy CPL), Murat Sitar (Atatürk İ.O)., Emrah Çetin (Hüseyin Zorlu İ.O)
Taraklı İlçesi :
Okan Bağdat (Taraklı Anaokulu), Aziz Kalaycı, Ayhan Yıldırım (Atatürk İ.O)
Söğütlü İlçesi :
Kadriye Demirel (Çok Programlı Lise), Bedri Kaymakçı (akarca İ.O), Yılmaz Akaya (Küçüksöğütlü İ.O), Ali akar (Merkez Utrech İ:O), Tacettin Mintaş (Fındıklı İ.O), Yaşar Kaptan (Akçakamış İ.O)




1 Şubat 2010 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 


 


 

 



 

 




 



 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SAKARYA'NIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA