24 Şubat 2018

SORUMLU ARANIYOR!


SORUMLU ARANIYOR!

Valilik aralarında Sırma Su'yun da bulunduğu 4 fabrikaya usulsüz 'Kaynak Suyu İşletme Ruhsatı' verdiği iddiasıyla İl Sağlık Müdürlüğü görevlileri hakkında inceleme başlattı.

İl İdare Kurulu
Sapanca Cumhuriyet Savcılığı'nın Sapanca'da faaliyet gösteren Sırma, Durusu, Lara ve Baytaş su fabrikalarına yapı kullanım izni olmadan 'Kaynak Suyu İşletme Ruhsatı' verildiği gerekçesiyle Sağlık Müdürlüğü yetkilileri hakkında İl İdare Kurulu'ndan soruşturma izni istemesi sonrasında Valilik bir inceleme başlattı.

Yasaya aykırı
Savcılık su fabrikalarının TCK'nın 184/3 maddesinde belirtilen 'Yapı kullanma izni alınmamış binalarda herhangi bir sınai faaliyetin icrasına müsaade edilemeyeceği' ifadesine aykırı bir şekilde ruhsatlandırıldığı gerekçesiyle sorumlular hakkında soruşturma izni istedi. İnceleme sonucuna göre soruşturma izni verip vermeme kararı verilecek.
28 Nisan 2010 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

YAZLIK KAVŞAĞI İLE İLGİLİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA