23 Haziran 2018

Tüm üyeler oy kullanabilecek


Tüm üyeler oy kullanabilecek

29 Mayıs'ta yapılacak olan kongrede tüzüğün 5'inci maddesinde yapılacak olan değişiklik ile tüm üyeler oy kullanma hakkına sahip olacak.

İşte çözüm
Sakaryaspor'da delege krizine çözüm bulundu. Dernekleşme sürecinde Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Küçük tarafından hazırlanan tüzükte kongre günü değişiklik yapılarak tüm üyeler oy kullanma hakkına kavuşturulacak. Buna göre 22. maddeye göre üyelik aidat konusunun çözümü kongre gündeminin ilk maddesi olacak. 5. geçici maddede yer alan 'İlk yıl için aidat alınmaz' ibaresi 'İlk dönem aidat alınmaz' şeklinde değişikliğe sunularak kabul edilmesiyle sorun çözülecek. Bu şekilde 5 bin TL giriş aidatı vermiş tüm üyeler genel kurula katılabilecek.
Tüzük delinmeyecek
Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Küçük bu konuyu Başkan İsmail Gürses'le konuştuğunu dile getirerek, 'Başkan İsmail Gürses bu fikre olumlu yaklaştı. Bu akşam yapacağımız toplantıda bu konunun kongrede gündemin ilk maddesi olma kararını alacağız. Böylelikle hem tüzüğün delinmesini hem de usulüne uygun olarak tüm üyelerimizin genel kurula katılmasını sağlamış olacağız' dedi.
26 Mayıs 2010 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA