26 Nisan 2018

VERİLEN SÖZLER LAFTA KALMASIN!


VERİLEN SÖZLER LAFTA KALMASIN!

Kongre Divan Kurulu Başkanı Erkal Etçioğlu'nun şehrin kurmaylarına yaptığı ziyaretler devam ediyor. Şu süreçte Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin Sakaryaspor'a bakış açısı olumlu...

GÖRÜŞMELER
Yeni sezon öncesinde oldukça kritik bir süreç yaşayan Sakaryaspor'da gelecek için çalışmalar devam ediyor. Erkal Etçioğlu başkanlığın da ki kongre divan kurulu şehrin kurmaylarının Sakaryaspor'a sahip çıkması için yerel yöneticileri ziyaret etmeye devam ediyor. İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret eden Etçioğlu, dün de Vali Mustafa Büyük ile Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile görüştü.
OLUMLU
Sakaryaspor'un geleceği konusunda şehri yöneten isimlerden olumlu yaklaşım aldığının altını çizen Başkan Erkal Etçioğlu, görüşmelerle ilgili olarak, 'Yaptığımız görüşmelerden son derece olumlu sonuçlar alıyoruz. Sakaryaspor'un içinde bulunduğu sıkıntılar ortada. Bu sıkıntılar elbirliğiyle aşılmalı. Bu süreçte Sakaryaspor'a gösterilen ilgiden memnunuz. Görüşmelerden destek sözlerini alıyoruz' dedi.
TAKİPÇİSİYİZ
Erkal Etçioğlu başkanlığındaki heyet yapılan görüşmelerde Sakaryaspor'a karşı oluşan havadan memnun. Ancak bunu camia olarak ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Daha önceki yıllar akıllara geldiğinde verilen destek sözleri sadece lafta kalmıştı. Ve kimse Sakaryaspor'a zor zamanında destek olmamıştı. O yüzden Sakaryaspor sevdalıları şehrin kurmaylarının verdiği destek sözlerinin havada kalmamasını istiyor ve süreci yakından takip ediyor.
5 Haziran 2010 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA