24 Mart 2018

BAŞKAN KÜKREDİ!


BAŞKAN KÜKREDİ!

Batuboylu, 'Bugün saat 13.00'e kadar tesislerin bekçi kulübesinde olacağım. Bizimle beraber yürümek istemeyen, şampiyonluğa inanmayan herkesle helalleşip yollarımızı ayıracağız. Saat 13.00'den sonra gelen herkesle düşman olurum' ifadesini kullandı.

Toplantı
Sakaryaspor'da Başkan Rauf Batuboylu nezaretinde yönetim, teknik kadro, futbolcular, taraftar temsilcileri ve personelin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Rüstemler Tesisleri'nde yapılan toplantıya futbolculardan Görkem izinli olduğu için katılmadı. Teknik kadro, futbolcular ve personele açık çağrıda bulunan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Rauf Batuboylu yaptığı açıklamalarla toplantıya damga vuran isim oldu.
1 puan gerideyiz
Sakaryaspor'u karıştırmak için fırtınalar kopartılmak istendiğini kaydeden Batuboylu, 'Şu anda benim hesabıma göre olmamız gereken yerden sadece 1 puan gerideyiz. Anlamsız yere fırtınalar kopartılmak isteniyor' dedi. 17 kişinin oy kullandığı kongrede başkan olduğunu hatırlatan Batuboylu, 'Aile yapımızda hiçbir problem yok. Bu savaşı birlikte kazanacağımızın bilinciyle yola çıktık' dedi.
Şampiyonluk
Teknik Direktör Murat Bölükbaşı ile anlaşırken şampiyonluk isteğini kendisine belirttiklerini belirten Başkan Batuboylu, 'Üstüne basa basa söylüyorum. Şampiyonluk istiyorum. Hedefimizden sapma olmamıştır' diye konuştu. Oldukça gergin olduğu gözlenen Batuboylu, futbolcuların ve personelin alacaklarının geciktiğini söyleyerek birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İnanmayan gitsin
Batuboylu, 'Hoca, futbolcular ve personelin maaşlarını veremedim. Sebebi bana söz verenlerden gerekli olan ödemeleri alamamamızdır. Bu noktada futbolcu kardeşlerime, teknik kadroya ve personelimize çağrıda bulunuyorum. Yarın (bugün) saat 13.00'e kadar tesislerin bekçi kulübesinde olacağım. Bizimle beraber yürümek istemeyen, şampiyonluğa inanmayan herkesle helalleşip yollarımızı ayıracağız. Saat 13.00'den sonra gelen herkesle düşman olurum. Sporcularımızdan şampiyonluğa giden yolda ağabeyliği, kardeşliği, arkadaşlığı istiyorum. Ben bu ipi mevcut teknik kadro ve sizlerle göğüsleyeceğime inanıyorum. Sizleri seviyorum, sizlere aşığım. Bugüne kadar sevgime karşılık verdiniz. Bundan sonra da aynısını yerine getireceğinizden şüphem yok' biçiminde konuştu.




17 Ekim 2010 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

 



 



Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

YAZLIK KAVŞAĞI İLE İLGİLİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA