28 Mayıs 2018

SİVİL TOPLUM İÇİN YARDIM ZAMANI


BM'nin göstermelik yardımı mültecilerin derdine çare olmuyor. Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası ise Iraklı aileler barınma, gıda, sıcak yemek yardımı yapıyor

' BM'nin göstermelik yardımı mültecilerin derdine çare olmuyor. Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası ise Iraklı aileler barınma, gıda, sıcak yemek yardımı yapıyor; sağlık konusundaki ihtiyaçlarını da gidermeye çalışıyor.
' Ancak mülteci aile sayısı giderek arttığı için diğer resmi kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının da mültecilere acil yardım yapması şart. Ayrıca mülteci çocuk ve gençlerin rehabilitasyonu için iletişim ve eğitim faaliyetlerinden yararlanması gerekiyor.
15 Kasım 2011 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA