24 Şubat 2018

Çevre Düzeni Planı tamam!


Çevre Düzeni Planı tamam!

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, 1/100 bin ölçekli çevre düzeni planının Sakarya için anayasa niteliği taşıdığını söyledi.

Ortaklaşa
Büyükşehir Belediyesi Olağan Genel Meclisi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda toplandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran başkanlığında toplanan mecliste Çevre ve Orman Bakanlığı, Sakarya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Sakarya 1/100 bin ölçekli çevre düzeni planı, gündeme geldi.

Anayasa
Büyükşehir Belediye Meclisi, planın incelenmek üzere komisyona havale edilmesine karar verdi.Başkan Duran, 1/100 bin ölçekli çevre düzeni planının Sakarya için anayasa niteliği taşıdığını belirterek 'Bu plan Sakarya'nın geleceğini ilgilendiriyor, bu sebeple herkesin yakın ilgi göstermesini istiyorum' şeklinde konuştu.




11 Eylül 2007 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

 



 



Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

YAZLIK KAVŞAĞI İLE İLGİLİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA