21 Haziran 2018

'CHP doğru olanın karşısında duruyor'


AKP İlçe ve Belde Kadın Kolları Başkanlarının gerçekleştirdiği toplantıya katılan AKP MYKY Üyesi Atabek, 'CHP her zaman olduğu gibi doğrunun karşısında bir duruş sergiliyor' dedi.

AKP Akyazı Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Hikmet Saygıdeğer'in davEtlesi olarak AKP İlçe ve Belde Kadın Kolları Başkanları bir araya geldi. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen bu toplantıya Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Kuzuluk ve Altındere Belediye Başkanları Bilal Soykan ve Mehmet Çakmak, AKP MYKY Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ve Akyazı İlçe Başkanı Nail Kahveci katıldı.
BELDE BAŞKANLARI
Kenan Sofuoğlu Parkında bir araya gelen AKP'li bayanları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saygıdeğer karşıladı. AKP Akyazı İlçe Başkanı Nail Kahveci yaptığı açılış konuşmasında bayanların Akyazı'da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Toplantıya katılan Kuzuluk ve Altındere Belediye Başkanları Bilal Soykan ve Mehmet Çakmak ise yaptıkları kısa konuşmada, Büyükşehir Belediyesi yasasının ardından beldelerinin son belediye başkanı olarak tarihe geçtiklerini söylediler.
KADINLARI YERİ
Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ile Kadınların Seçme ve Seçilme Hakkına kavuşmasının yıl dönümü nedeni kısa bir konuşma yaptı. Yazıcı, kadınların siyasal yaşantıya katılmasının hizmete kalite getireceğini ifade ederek, 'Kadınlarımızın milli ve manevi kültürümüzde yeri ayrıdır' dedi. İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu'nun kısa bir selamlama konuşmasından sonra son olarak söz alan AKP MYK üyesi ve eski il Kadın Kolları Başkanı Erdoğan Atabek söz aldı.
CHP'YE GÖNDERME
Atabek konuşmasında, Büyükşehir Belediye Yasası, eğitimde kılık kıyafet serbestliği, dersanelerin kaldırılması gibi konularda bilgiler verdi. Bu çalışmaları bir eğitimci olarak desteklediğini de ifade eden Çiğdem Erdoğan Atabek, hükümetin çalışmalarını desteklemeyen CHP'ye de yüklendi. Atabek 'CHP her zaman olduğu gibi doğrunun karşısında bir duruş sergiliyor' dedi. Konuşmalardan sonra Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, MKYK Üyesi Erdoğan Atabek'e, İlçe Başkanı Nail Kahveci de, İl Başkanı Ebru Kavasoğlu'na birer hediye verdi. Kahvaltı sonrası toplantıya devam eden AKP'li bayanlar aylık çalışmaları hakkında birbirlerini bilgilendirdiler.
7 Aralık 2012 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA