19 Haziran 2018

Müdürler memur memurlar müdür oldu


Sağlıkta yeni sistemde yılların hastane müdürleri de mağdur

Sağlık sistemindeki yeni düzenlemeyle yıllardır ilimiz hastanelerinde müdür olarak görev yapan isimler memur olurken, memurlar ise müdür olarak atandı.

UNVANLAR GİTTİ
Hastanelerin tek elden yönetilmesi amacıyla sağlıkta devreye sokulan yeni sistemin ardından hastane yönetimleri değişti. Hastanelere Başhekimlerin yanı sıra hastane yöneticisi atandı. Yılardır müdür olarak görev yapan isimler, görevlerinden alındı. Unvanları da değişen eski müdürler sıradan memur yapılarak kızak görevlere alındı.

UZMAN MEMUR
Yıllarca SSK Hastanesi ve Yenikent Devlet Hastanesi'nde müdür olarak görev yapan Nevzat Toç, Doğumevi'nde müdür yardımcısı ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde müdür olarak çalışan Hüseyin Şahan İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde uzman memur olarak çalışıyor. Doğumevi'nde müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yapan Ayla Soylu ise SEAH'ta uzman memur olarak görev yapıyor.

YENİ GELENLER
Yenikent Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü'ne müfettiş raporlarıyla idari ve mali görev verilmemesi önerilen Erdoğan Kozan, SEAH İdari Mali İşler Müdürlüğü'ne 2 yıl öncesine kadar sağlık memuru olan Erkan Yamaç, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi İdari ve Mali Müdürlüğü'ne müdür yardımcısı Mesut Gürler atandı.
10 Aralık 2012 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA