23 Şubat 2018

Işık Koleji 'Okulumda babamla bir gün' projesi başlattı


Işık Eğitim Kurumları'na bağlı Özel Işık Öncü Anaokulu, çocukların babalarıyla nitelikli zaman geçirmeleri, babalarını daha yakından tanımaları için 'Okulumda Babamla Bir Gün' projesi başlattı. Proje kapsamında baba ve çocuklara yönelik oyuncak tasarım

Okul idaresinden yapılan açıklamada, proje ile baba-çocuk bağını güçlendirilmesi, çocuğun üretkenliğinin artırılması, babalarıyla güven duyacakları bir karakter geliştirmesi, geleceğe güvenle bakabilmesinin amaçlandığını belirterek , 'Düzenlediğimiz bu projemizde, velilerimiz ve öğrencilerimiz birlikte eğitici ve eğlenceli zaman geçirdiler' denildi.

Babalar ise program için okul idaresine teşekkür ederek 'Hem bizleri çocukluk yıllarımıza götürdünüz, hem de çocuklarımızla birlikte olma fırsatı verdiniz.İş yoğunluğundan onlara yeterince vakit ayıramıyorduk. Bu tarz etkinliklerin devamını bekliyoruz ' diye konuştu.
4 Mart 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

YAZLIK KAVŞAĞI İLE İLGİLİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA