2 Kasım 2016

SAÜ VAKFI YÖNETİMİ SEMA BALABAN'I ZİYARET ETTİ


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Kurucu Temsilcisi Profesör Dr. Vahdettin Sevinç, ilk ve ortaöğretim Müdürü Hakan Okumuş ve SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy ile beraber Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği

Sakarya Üniversitesi Vakfı Okulları ve eğitimin güncesiyle ilgili genel sohbet ve değerlendirmenin yapıldığı ziyaret oldukça verimli geçti. Eğitime katkı sağlamak adına paydaşları ile okul dışı ortamlarda bir araya gelen okul yönetimi, veli ziyaretlerinin sıkça yapıldığını ve devam edeceğini belirtti. SAÜ Vakfı kurucu temsilcisi Prof. Dr. Vahdettin Sevinç, amaçlarının SAÜ Vakfı Okullarında eğitime veli katkısını da maksimum seviyeye çıkarmak olduğunu söyledi.8 Mart 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA