25 Nisan 2018

Karşımızda konuşamadılar


Haftalık basın toplantılarını sürdüren MHP İl Başkanı Levent Bülbül, bugüne kadar yaptıkları açıklamaları eleştiren AKP'ye, "yüzümüze konuşsunlar" diyerek çağrıda bulundu

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, haftalık olağan basın toplantısında yine sert eleştirilerde bulundu. Akil Heyet’in ilimizdeki yaptığı toplantıya değinen Bülbül, Akil İnsanlar’ın kaçamak cevaplar verdiğini belirterek, “Hiçbir şeyde yetkilerinin olmadığını söylediler. Bizim muhatabımız akiller değil, AKP dedik. Ancak o toplantıya katılanlardan ses seda çıkmadı. AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu’ndan en ufak bir ses çıkmadı” dedi.
ARKAMIZDAN
MHP’nin görüşlerini net bir şekilde ifade ettiklerini dile getiren Bülbül, “Onlardan çıt çıkmadı. Biz her platformda düşündüklerimizi cesaretle ifade ediyoruz. Orada konuşmayanlar, muhtelif parti toplantılarında arkamızdan konuşuyor. Kalkıp bizim yüzümüze söyleselerdi. Sakarya’nın en büyük meydanı neresiyse kuralım bir platform ve karşılıklı konuşalım. Yüzümüze konuşsunlar” diye konuştu. “Biz MHP’nin değil, milletin menfaati için konuşuyoruz” ifadelerini kullanan Bülbül, “Karşımızda konuşamayacak cesareti olmayanlar yarın utanacaklar. Milletin önüne çıkacak yüzleri kalmayacak” biçiminde konuştu.
FERİZLİ İDDİALARI
Toplantıda Ferizli Belediyesi ile ilgili olara Ferizli İlçe Teşkilatı’nın daha önce gündeme taşıdığı yolsuzluk iddialarına da değinen Bülbül, “Kilitli parke konusunda belediyenin yaptığı işleri ilçe teşkilatımız kamuoyuna duyurmuştu. İçişleri Bakanlığı’nda yapılan incelemede soruşturma açılmamasına karar verilmişti. Ancak Danıştay’ın verdiği kararla bugün Ferizli Belediyesi’nde müfettişler tarafından inceleme yapılıyor. Burada ciddi bir yolsuzluk var. takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bugün Türkiye’nin ve Sakarya’nın birçok belediyesinde yolsuzluklar ve yandaşlara verilen ihaleler olduğu bilinmektedir” dedi.
SAPANCA TEŞKİLATI
MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ün basın toplantısında göreve yeni atanan Sapanca İlçe Teşkilatı da katıldı. Oya Arapoğlu’nun da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Bülbül, İlçe Başkanlığı görevine Berat Taner’in atandığını söyledi. Bülbül, “57 kişilik bir yönetim kurulu oluşturuldu. Tüm çalışmalarında onların yanında olacağız. Sapanca Belediyesi’ni de büyük bir oy farkıyla kazanmalarını istiyorum. Bunu da başaracağız inşallah” dedi. Basın mensuplarının Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun partiden ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki sorularını da yanıtlayan Bülbül, “MHP’de bir iç kavga, çekişme olmaz. Bugüne kadar bize gelmiş böyle bir durum yok. Bu soruların da muhatabı Mehmet Bey’dir” şeklinde konuştu.
 
9 Mayıs 2013 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA