25 Mayıs 2018

TÜPRAŞ’a soruşturma yokmuş


CHP Milletvekili Engin Özkoç’unOrman ve Su İşleri Bakanlığına TÜPRAŞ konusuyla ilgili verdiği yazılı soru önergesine cevap geldi.

TÜPRAŞ’ın Sapanca’dan usulsüz su çekmesine yönelik CHP Milletvekili Engin Öçzkoç’un verdiği yazılı soru önergesine Orman ve Su İşleri Bakanlığından cevap geldi. Cevapta, konu ile ilgili her hangi bir hukuki süreç ve idari soruşturma bulunmadığı bilgisi yer aldı. Bakan Veysel Eroğlu daha önce yaptığı açıklamalarda bu konunun takipçisi olacağını vurgulamıştı.
TAKİPÇİ OLACAĞIZ
Bu gelişmeler konusunda EnginÖzkoç, “Sakarya’da yapılmak istenen taş ocağı sorunuyla, tarım alanlarının yok edilmesi sorunuyla, köylerimizin hala yaşamakta olduğu su sorunuyla, tarım alanlarının hacizle köylülerin elinden alınmasına, aşırı yapılaşma ve sanayileşme nedeniyle göllerimizin maruz kaldığı tehditlere nasıl uğraşıyorsak bu sorunla da öyle de uğraşacağız. Kamunun zarar ettirilmesi ve hükümetin buna ortak olması hukuk dışıdır. Bu nedenle, tüm kısıtlamalara rağmen bu sorunun da takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
15 Ağustos 2013 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA