21 Haziran 2018

SAÜ Uluslararası Sanat Sempozyumuna evsahipliği yapacak


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 21-23 Kasım 2013 tarihleri arasında ’Uluslararası Sanat, Tasarım ve Manipülasyon’ isimli bir sempozyum düzenlenecek.

21-23 Kasım tarihleri arasında SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek sempozyumda, sanat ve tasarım alanındaki sorunlar, manipülasyon kavramı ekseninde ele alınacak.
Sanatın ve sanat eleştirisinin imkânlarını araştırmak, sanat ve tasarımın toplumsal ve kültürel dönüşümdeki rolünü ortaya koymak, sanat ve tasarımın medya ile olan etkileşimini değerlendirmek amacıyla düzenlenecek olan sempozyuma ilişkin bilgilere www.ustm.sakarya.edu.tr adresinden ulaşılabilecek.
 
25 Ekim 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA