18 Haziran 2018

DOĞRU ADAYLA YOLA ÇIKILACAK


AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz partisinin adayları belirlenirken birçok kriterin yanında en çok oy oranını arttıracak isimlerin tercih edileceğini söyledi

PARTİ HAFIZASI
Partisinin aday belirleme sürecini Yenihaber’e değerlendiren AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, "Başbakanımız başkanlığında oluşturulan üst komisyon henüz ilk toplantısını yaptı. Ben bu adayların açıklanmasının yeni yılı bulabileceğini düşünü-yorum. Çok titiz bir seçim olacak. Birçok kriterimiz var. Parti hafızası önemli. Tüm adaylarla ilgili hazırlanan dosyalar var. Başka birçok kriterimiz var. Tüm bunlar dikkate alınacak" dedi.
TEK ADAYA ANKET
Yavuz en önemli kriter olarak partiye oy getirecek ismin tercih edileceğini belirtirken, "Yerel seçimlerden sonra iki kritik seçim daha var. Bu seçimlere güçlü girebilmek için en fazla oyu planlıyoruz. Bu noktada Başbakanımız en fazla oyu getirecek adayı, yani doğru adayı tercih edecek. Bunun için kamuoyu araştırmaları yapılıyor. Gerekirse bir tek ilçe belediyesi tek bir aday için bile anket çalışması yapılacak. Dolayısıyla anketler en büyük yol göstericimiz" şeklinde konuştu.  
9 Kasım 2013 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA