23 Nisan 2018

‘AGDAŞ ödemeleri yerinde kullanılsın’


Karasu CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın, AGDAŞ’ın doğalgaz döşenmesi sırasında bozulan yolları onarmak için Karasu Belediyesi’ne vermeyi taahhüt ettiği paranın başka yerlerde kullanılmaması gerektiğini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın, AGDAŞ’ın doğalgaz döşenmesi sırasında bozulan yolları onarmak için Karasu Belediyesi’ne vermeyi taahhüt ettiği paranın beldenin ihtiyaçları için kullanılması gerektiğinin altını çizdi. İlçe Başkanı Nurhan Aydın, Karasu Belediyesi’nin son zamanlarda maaş ve diğer borç ödemelerinde güçlükler çektiğini ve yönetimin bu sıkıntıları gidermekte başarısız olduğunum anlaşıldığını söyledi. Belediye hakkında hemen her gün kamuoyuna olumsuzluk içeren bilgiler yansıdığını öne süren Başkan Aydın “Bu durum bir yönetim zayıflığının belirtisidir. Karasu Belediyesi tarihinde hiç yaşanmamış vakalarla karşı karşıyadır” diye konuştu.
ÖDEMELER KONUSU
Belediye’nin bir şirkete yaptırdığı asfaltın parasını ödemediği için icra takibine uğradığını kaydeden CHP İlçe Başkanı Aydın belediyenin tüm mal varlığının haciz edildiğini duyduklarını söyleyerek, “ Karasu’da yaşayan insanların böyle bir şeyi kabul etmesi mümkün değil. Bunca inşaatın yapıldığı bir ilçede belediye ödeme güçlüğü içine düşüyorsa bunun adı beceriksizliktir; iş bilmezliktir” dedi. AGDAŞ’tan yollarda ki tahribatı karşılamak için verdiği paranın icralara borç ödemek için kullanıldığını vurgulayan Aydın, “Önce bozulan yolları tamir edin. Eğer paranız artarsa başka yere harcayın” diye konuştu.
 
29 Kasım 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA