25 Nisan 2018

Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorlar


Vatandaşların hizmet alımı yaptıkları kurumların müşteri hizmetlerine ulaşması için verdiği mücadeleyi yakından takip ediyor. Yaşanılan her sorunda vatandaşlar o kurumun müşteri hizmetlerine ulaşmak için can siper hane bir mücadele sergiliyorlar. Hemen hemen hepimizin yaşadığı bu sorunu dün Taraklı’dan gelen bir şikayet maili üzerine ele almak gerektiğini düşündüm. Mail Taraklı’dan Gamze isimli bir bayan okurumuzdan geliyor. Gamze Hanım, internet ve telefon konusunda yani, çağımızın kaçınılmaz bir ihtiyacı olan iletişim konusunda yaşadığı bir şikayeti aktarmış mailinde. Gamze Hanımdan gelen mail sizinle buradan paylaşarak, ilgili kurumun bu maili dikkate alması gerektiğini düşünüyorum. Okurumuzun maili şöyle: “Taraklı’da pek çok telefon ve İnternet abonesi arızadan dolayı şikayetçi.
İnternet abonesi ve telefon abonesi mağdur vatandaşlar şikayetlerini iletmek için şirketlerin müşteri hizmetleri dahil olmak üzere hiçbir yetkiliye ulaşamıyor. Bu şikayetimizi ele alırsanız seviniriz”

Konvoylardan
şikayet var

Toplum olarak mutluluğumuzu, acımızı çevremize duyurmak için kullandığımız en önemli yöntem, araçları birbiri arasına sıralayarak, yaptığımız konvoylar. Düğünlerde konvoylarla gezeriz, cenazelerimizi konvoyla getiririz, askerlerimizi konvoyla uğurlarız. Ama ne hikmetse, bu konvoylarla birlikte hareket ederken, bir anda kendimizi kaybeder, herşeyin hakimi biziz sanır, içimizden geldiği gibi davranırız. Ya yolun ortasında araçları durdurur halaylar çekeriz, yada araçların kornalarına basarak, gecenin karanlığından ihsanları yataklarından fırlatırız. Konuyu daha fazla geveleyip uzatmadan asıl konuya gelelim. Önceki gece gazetemiz çalışanlarından bir arkadaşım evine giderken, bir asker konvoyun bir kişiye çarptığını söyledi. Bu olay üzerine, konuyu hatırlatmak ve yetkilileri göreve çağırmak istedim. Bu konvoyların şehri esir almasına engel olalım diyerek, vatandaşları da, yetkilileri de göreve çağırmayı görev olarak görüyorum.
 




8 Şubat 2014 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA