31 Ekim 2016

Tıbbın geleceği SAÜ’de tartışılacak


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi tarafından 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘I. Ulusal Tıp Kongresi’nde hekimliğin ve tıbbın geleceği masaya yatırılacak.

Sakarya Üniversitesi düzenlenecek kongreye çok sayıda akademisyen, doktor ve tıp mensubu katılacak. Obezite, diyabet, kalp hastalıkları, organ nakli, ruh hastalıkları, kök hücre, üremeye yardımcı teknikler, kanser, enfeksiyon hastalıkları ve bireysel tıp konularının geleceğinin tartışılacağı kongre ilk olarak öğrenci ve asistan doktorlara yönelik kurslarla başlayacak. Kongreye yoğun bir ilgi olduğunu dile getiren SAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Akdemir “120’yi bulan bilimsel bildiri özetinin de sunulacağı kongremiz iki günlük bilimsel programın ardından bir gün de sosyal programla son bulacak” şeklinde konuştu.22 Nisan 2014 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA