21 Haziran 2018

Çiloğlu Polanya’ya gitti


Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri iki haftalık staj yapmak için Polonya’ya gitti.

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri alanı öğrencileri, iki haftalık bir staj programı için Polonya’nın Wroclaw şehrine gittiler. Nisan ayında Almanya’nın Berlin şehrinde staj gören 30 öğrenciden sonra, bu kez de çoğunluğu 11’inci sınıfta okuyan 30 öğrenci Polonya’da bulunuyor. Leonardo da Vinci IVT Staj Projesi kapsamında Wroclaw’da bulunan öğrenciler, burada pastacılık ve unlu mamuller alanında üretim yapan işletmelerde staj görecekler.
YERİNDE TANIMA
İlk olarak ülke ve şehir hakkında oryantasyon eğitimi alan proje ekibi, Polonya’nın tarihi ve kültürü ile ülkedeki pastacılık alanında hizmet veren kuruluşların çalışma şartları konusunda bilgilendirildiler. Proje Koordinatörü Esin Yalçin, projeye katılan öğrencilerin hem kendi mesleki alanlarıyla ilgili yabancı bir ülkede staj yapma hem de başka bir Avrupa ülkesinin sosyal ve kültürel hayatını yerinde tanıma imkânı bulacaklarını belirtti. Öğrencilere Polonya’daki iki haftalık süreçte Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Enver Adıyahşi ile öğretmenler Erhan Değer, Mehtap Yıldırım ve Ayfer Dal refakatçilik yapıyor.

 
10 Mayıs 2014 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA