22 Nisan 2018

ÇATIYI KURDULAR


Cumartesi günü ilimize gelecek olan çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu için, CHP ve MHP’li yöneticiler hazırlıklara başladı. İki parti yöneticileri toplantı yaptı

TOPLANTI YAPTILAR
CHP İl Örgütü ile MHP İl Teşkilatı bir araya geldi. CHP İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu ve yöneticiler, MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ü ve yönetimini ziyaret etti. CHP’li ve MHP’li yöneticiler Cumhurbaşkanlığı için çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumartesi Günü ilimizdeki programını koordine etmek için fikir alışverişinde bulundu. MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “Adayımızın gelişiyle yapılacak olan çalışmalar ve kendisini buluşturabileceğimiz STK’lar ve vatandaşlar konusunda görüşlerimizi paylaştık” dedi.

KOORDİNASYON GRUBU
CHP İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu ise güzel bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, “Adayımız Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ziyareti için, içinde CHP’den ve MHP’den 3’er, Büyük Birlik Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve Demokratik Sol Parti’den 1’er temsilcinin yer alacağı bir koordinasyon grubu kuracağız. Perşembe günü basın açıklamasıyla bu grup çalışmalarını kamuoyuna açıklayacak. Biz şu anda çatıyı kurduk” dedi.
 
2 Temmuz 2014 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA