15 Kasım 2016

Vali Coş, MARKA toplantısına katıldı


Vali Hüseyin Avni Coş, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA), Bolu’da yaptığı toplantıya katıldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Eylül ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Bolu Abant Palace Otel’de yapıldı. Yapılan toplantıya; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Düzce Valisi Ali İhsan Su, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Yalova Valisi Esengül Civelek, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve yöneticiler katıldı.
DESTEK PROGRAMLARI
Toplantıda, 2014 yılı 6 aylık faaliyet raporunun sunumu ve değerlendirilmesi, 2015 yılı mali destek programlarının sunumu ve değerlendirilmesi, tamamlanmış mali destek programları kapanış raporunun sunumu, yürürlüğe giren yatırım destek ofisleri yönetmeliği ile ilgili başlıkların sunumu, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Güdümlü Proje Desteği Başvurusunun Sunumu ve Değerlendirilmesi yapıldı. Karşılıklı fikir alışverişinin ardından toplantı sona erdi.
 14 Eylül 2014 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA