1 Kasım 2016

KARASU İLÇESİ'NDE KIŞ HAZIRLIKLARI BAŞLADI


Karasu Belediyesi, her konuda hizmet vermek adına çalışmalarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.

HER DÖNEM
İlçede bulunan palmiyelerin bakım ve onarımı için, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park Bahçe Ekipleri, periyodik bir şekilde palmiyelerin kış mevsimine hazırlık sürecini tamamladı. Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerince yapılan çalışma sonucu, palmiyelerin hem bakımına hem de estetik görüntüsüne önem verdiği ayrıca bu çalışmaların her dönem aksatılmadan devam ettiği belirtildi.
HAKKA HİZMET
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu “ Belediye olarak, Karasu’da bulunan ağaçlarımızın ve elbette ki palmiyelerimizin bakımını periyodik olarak es geçmeden sürdürüyoruz. Daha güzel bir Karasu için hizmetlerimiz devam etmektedir. Çalışmalarımız çok yönlü bir şekilde devam edecektir. Park Bahçeler Müdürlüğümüzün yaptığı hizmetler de bunlardan bir tanesidir.  Karasu’muz güzelleşmeye, güzelleştikçe de ilerlemeye devam ediyor. Biz halka hizmeti, Hakk’a hizmet bilmiş bir belediyeyiz “ şeklinde konuştu20 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA