22 Ocak 2018

TEKNOLOJİK ŞARTLARA GÖRE ELDEN GEÇİRİLDİ


Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Toprak Analiz Laboratuvarı, Valilik Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı iş birliğiyle yeniden düzenlendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Toprak Analiz Laboratuvarı, günümüzün teknolojisine uygun olarak elden geçirildi. Valilik Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından desteklenen Toprak Analiz Laboratuvarı Yenileme-Geliştirme Projesi kapsamında Laboratuvarımıza kazandırılan 11 adet yeni alet/ekipman (Ultra saf su cihazı, Spektrofotometre, Isıtıcı tabla vb.) ile fiziksel ve teknik şartlarını yenileyerek toprakta temel analizler olan pH, EC, İşba, Potasyum, Fosfor, Kireç, Organik Madde analizleri müdürlük laboratuvarında yapılmaya başlandı.
25 Ekim 2015 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ HANGİSİ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA