27 Nisan 2018

SEDAŞ'TAN KIŞ HAZIRLIĞI


SEDAŞ Genel Müdürü Yunus Bekircan, elektrik dağıtım hizmetini kesintisiz sunmak için çalıştıklarını belirterek, “Yıl içinde altyapı çalışmaları için bazı bölgelerde planlı kesintiler yaptık. Bu kesintiler ileriki dönemlerde bu bölgelerde arıza yaşanmaması

Sakarya Elektrik ve Dağıtım AŞ (SEDAŞ) yılsonu yatırımlarını yüzde yüz oranında gerçekleştirmek için seferberlik ilan etti. Yatırımların öncelik sırasına göre ve ihtiyaçlar dikkate alınarak hazırlandığını belirten SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, “EPDK tarafından belirlenen usul ve esaslar da dikkate alınarak yatırım projeleri üretiyoruz.  Her yıl 75 Bin civarında yeni abonenin elektrik şebekesine bağlantısını yapıyoruz. Saha denetimlerine büyük önem veriyoruz. 2015 projelerinde hedefimizi yüzde yüz oranında gerçekleştirmek için seferberlik ilan ettik” dedi.
85 MİLYON TL
SEDAŞ Genel Müdürü Yunus Bekircan ve yetkililer yatırım çalışmalarını yerinde inceledi. Bekircan, “Her bölgede dağıtım hatlarımızda yapılan bakımları çok önemli buluyoruz. Şebeke Operasyon Bakım ekiplerimizi güçlendirdik. Yaptığımız projeler, yatırımlar, bakım ve tesis denetim çalışmalarıyla hizmet kalitesini yükseltmeye çalışıyoruz. Yatırımlarımız kapsamında altyapı çalışmasıyla hatların yol kenarına alınması ve hatların bölünmesi projelerini uyguluyoruz. 2015 yılında elektrik dağıtım hizmetlerinin modernizasyonu için yılsonunda 85 milyon TL yatırım gerçekleştirmiş olacağız” dedi.
KESİNTİSİZ ENERJİ
Bekircan, “Görevimiz her şeyden önce elektrik dağıtım hizmetini kesintisiz sunmak. Yıl içinde altyapı çalışmaları için bazı bölgelerde planlı kesintiler yaptık. Bu planlı ve zorunlu kesintiler, ileriki dönemlerde bu bölgelerde arıza yaşanmaması ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için yapılan yatırım ve bakım programlarını uygulamamız sırasında iş güvenliği ve çevre güvenliği açısından önem taşıyor.  Bölge insanına en temel hakkı olan kesintisiz ve kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz" dedi. Bekircan, müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini de sözlerine ekledi. 
7 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA