21 Ocak 2018

ULUSAL BASIN ELE ALDI: SERDİVAN AVM'DE NELER OLUYOR?


Serdivan AVM’nin sahipliğiyle ilgili hukuki süreçte gelinen son noktayı Yenişafak Gazetesi haberleştirdi. Gazete Cumartesi günü konuyla ilgili ayrıntılı bir habere yer verdi

BAŞKAN MERSİNOĞLU
İktidara yakınlığıyla bilinen Yenişafak Gazetesi Serdivan AVM, mahkeme kararıyla gerçek sahiplerine iade edildiğini yazdı. Habere göre üç yıl süren yargılamanın ardından Ada-Yat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Ticaret A.Ş.’nin kurucu ortağı Orhan Mersinoğlu, şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak tescil edildi.

PAY DEFTERİNE İŞLENDİ
Haberde Sakarya 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin hisse devirlerinin hukuksuz bir şekilde yapıldığına, sahte imza ile yapılan pay devirlerinin, alınan yönetim kurulu, olağan ve olağan üstü genel kurul kararlarının yok hükmünde olduğuna ve davacıların şirket hisselerinin davacılar adına pay defterine işlenmesine karar verdiği belirtiliyor.

CEZA DAVASI SÜRÜYOR
Sakarya Ticaret Sicil Müdürlüğü, mahkeme emrine uyarak; da-Yat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Ticaret A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanı olarak kurucu ortak Orhan Mersinoğlu'nun tespit edildiğini ilan etti. Serdivan AVM’nin sahipliğiyle ilgili olarak işadamı Orhan Kocabıyık hakkında açılan ceza davası ise sürüyor.
14 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ HANGİSİ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA