25 Nisan 2018

TOÇOĞLU: UZUN ÇARŞI ESNAFI MAĞDUR OLMAYACAK


Büyükşehir Belediyesi Uzunçarşı yenileme projesine hızlı başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ihaleyi kazanan yüklenici firma yetkilileri ile bir araya geldi. Toçoğlu, projenin en kısa zamanda esnaf mağdur olmadan tamamlanması gerektiğini i

Uzunçarşı Yenime Projesinin yapımını alan firma yetkilileri ile, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Poyraz, bir araya geldi.  Yapılan toplantıda projenin son detayları ele alındı. Toplantıa konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, projenin en kısa zamanda tamamlanması gerektiğini vurguladı.
MAĞDURİYET
Başkan Toçoğlu, şunları söyledi; “Tarihi adadaki dönüşümün ayrıntılarını bir kez daha ele aldık. Yüklenici firma temsilcilerine de ifade ettik; proje süresince esnaf asla mağdur edilmeyecek. Tüm önlemlerin alındığı güvenli bir çalışma ortamı tesis edilerek, bölgede ticaret yapan esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımız çalışma boyunca huzurlu bir süreç yaşayacak.”
DEĞERLENDİRME
Toplantıda ağırlıklı olarak projenin en kısa zamanda tamamlanması üzerinde duruldu.  Toçoğlu, toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Gece gündüz, aralıksız bir şekilde projede çalışmalar sürecek. Sürenin uzamaması bizim için çok önemli. Bu konudaki hassasiyetimizi bir kez daha firma yetkililerine ifade etmiş olduk. Ayrıca projede gelinen son noktayı bölge esnafı ile bir araya geleceğimiz toplantıda da ele alacağız. Bilindiği üzere bölgedeki dönüşüm ada ada gerçekleşecek. Planlama yapıldı. İlkeler ve yol haritası belirlendi. İlk kazmayı yakın zamanda bölgeye vuruyoruz”
21 Ocak 2016 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA