20 Nisan 2017

DERNEKTE İLK TOPLANTI: KURUCULAR TOPLANDI


Sakarya Etnik Kültürler Arası Birlik Derneği kurucuları, ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

Mehmet Özbaltacı, Rüstem Akkoyunlu, Hakan Kocabıyık, Bilal Beşkardeşler, Erol Tahta, Aysun Coşan, Saime Bakır, Şadan Batman Karakaya, Nagihan Çolakoğlu, Bektemir Beşli, Nadir Muhammed Küçükali, İsmail Bakır ve Yaşar Coşan’ın katılımıyla düzenlenen toplantıda açış konuşmasını, Kurucu Başkan Ali Karakaya yaptı.
ORTAK ÇALIŞMALAR  
Merkezi Erenler’de olan derneğin kuruluş amacından bahseden Karakaya, “Birlik ve dayanışmayı pekiştirmeyi ve diğer derneklerle ortak çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz. Etkinlik ve aktiviteler organize etmeyi, ayrıca Sakarya’yı ilgilendiren sorunlara çözüm üretmeyi planlıyoruz. Bunun yanı sıra üye sayımızı arttırmayı ve bünyemize, kendi işinde uzman olan, tanınmış isimleri de katmayı amaçlıyoruz” dedi.
19 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ANAYASA REFERANDUMUNDA HANGİ OYU KULLANACAKSINIZ?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA