23 Haziran 2018

ANKARA'DA Kİ TERÖR SALDIRISINA İLİMİZDEN BÜYÜN TEPKİ


Ankara’nın Kızılay Meydanı’nda gerçekleştirilen hain terör saldırısı tüm kesimler tarafından kınandı. 37 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının ardından teröre lanet yağdı.

Zafer Kazan(Baro Başkanı)
İhanetle karşı karşıyayızAnkara'da bir patlama daha ve yine onlarca vatandaşımız hayatını kaybetti. Bir ülke aynı yerden hem de başkentinden kaç defa vurulabilir? Artık bazı şeyler sorgulanmalı değil mi bu ülkede? Bu durum güvenlik zafiyetinin ötesinde bir durumdur artık. Bir ihanet ile karşı karşıyayız. Artık yeter. PKK, IŞID bilmem hangi terör belasını biliyoruz. Peki ya onu düne kadar besleyenler, yeşertenler, yol verenler, müzakere edenler, hainler kim? Emniyet nerede?

Sezai Matur(SGC Başkanı)
SGC: Lanet olsun

Başkent Ankara’da gerçekleştirilen bombalı saldırı bir kez daha milletimizi derin bir yasa boğmuştur. Ülkemizin birlik-beraberliğini ve milletimizi hedef alan bu alçak saldırıyı lanetliyoruz. Patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyoruz. Vatanımızın kalbinde son 5 ay içinde 3 kez patlayan bombalar da, diğer tüm terör olayları da bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne zerre kadar zarar veremeyecektir. Yaşanılan bu kritik süreçte, devletin ilgili birimlerinin azami gayret göstermeye davet ediyor, ihmali olanlar varsa bulunup cezalandırılmalarını diliyoruz.

Mehmet İspiroğlu(Karasu Belediye Başkanı)
Hesap verecekler

Terör insanlık suçudur. Masum insanların katledilmesinin açıklanabilir hiçbir haklı sebebi yoktur. İnsanları korkutarak, katlederek terör örgütleri hiçbir sonuç alamayacaktır. Kardeşliğimizi bozmaya çalışanlar er veya geç yüce Türk adaletine hesap vereceklerdir. Bizim yapmamız gereken birliğimizi korumak, kardeşliğimizi pekiştirmektir.

Yusuf Alemdar(Serdivan Belediye Başkanı)
Dimdik duracağız

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize, geleceğimize kasteden bu saldırılar bu güne kadar amacına ulaşamamış, bundan sonra da ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanların karşısında milletimiz, tek yürek olarak, kararlı bir şekilde ve dimdik durmaya devam edecektir.


İrfan Püsküllü (Hendek Belediye Başkanı)
Şiddetle kınıyoruz

Ankara’da yaşanan, 37 kişinin hayatını kaybettiği ve birçok vatandaşımızın da yaralandığı hain terör saldırısının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve milletimize de başsağlığı diliyoruz.

Ayça Taşkent (CHP İl Başkanı)
Dayanışma içinde olacağız

Ülkemizi yönetenlerin sorumluluklarını ve öngörüsüzlüklerini unutmadan, yaşamı tehdit eden, toplumumuzun dayanışma ve huzurunu hedef alan bu tür alçakça saldırıların karşısında, ülkeyi terör batağına sokmak isteyenlerin aksine, geçmişte olduğu gibi bugün de ülke olarak dayanışma içerisinde olacağımızın bilinmesini isteriz. Bu tür saldırıları şiddetle kınıyoruz. 
Bu tür menfur saldırılar bizi yıldıramaz ve toplumsal huzurumuzu ve dayanışma duygularımızı bozamaz. Terör saldırısını şiddetle kınıyor, vefat eden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum.  


Remzi Adıyaman (RATED Başkanı)
Teröre karşı tek
yürek olmalıyız

Ankara’da yaşanan patlama terörün vahşi yüzünü bir kez daha bizlere gösterdi. Teröre karşı tek yürek tek bilek olma zamanıdır şimdi. Bir kez daha terörün masum insanları hedef aldığını, hedef gözetmeksizin milletimizin kalbini parçaladığını gördük. Ankara’da yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınıyor ve terörü lanetliyoruz. Bu hain saldırıyı yapan alçakları lanetliyor, ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

İrfan Korkmaz (Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı)
Güçleri yetmeyecek

Türk Milleti’nin huzuruna, devletimizin birliğine ve dirliğine karşı yapılmış bu saldırıyı gerçekleştiren terör odakları, onların işbirlikçileri iyi bilmelidir ki, Türk milleti bu alçakça saldırılara boyun eğmeyecek, birlik ve bütünlüğünden asla taviz vermeyecektir. Terör örgütü ve onun destekçisi olan dış ve iç odaklar iyi bilmelidir ki, ülkemizi bölmeye, kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiye’yi karıştırarak, Ortadoğu gibi bir bataklığa çevirmek isteyenler bu hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.

Murat Mengen (Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı)
Birliğimizikorumalıyız

Hain saldırılar milletimizi asla pes ettiremez. Güzel ülkemiz, her alanda parlayan yıldız olacak.  Bize düşen, birliğimizi korumaktır. Bize düşen, bizi yıkmak, bölmek durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır.


Milletimizin
başı sağ olsun

Selçuk Başak (Sakarya Emlakçılar Odası Başkanı: Başkent Ankara’da gerçekleştirilen bombalı saldırı bir kez daha milletimizi derin bir yasa boğmuştur. Acımız ve öfkemiz büyük. Ülkemizin birlik-beraberliğini ve milletimizi hedef alan bu alçak saldırıyı lanetliyoruz. Tüm milletimizin başı sağ olsun 
15 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA