25 Mayıs 2018

STAJYER AVUKATLAR EĞİTİMİNİ TAMAMLADILAR


Sakarya Barosu Stajyer Avukatları için üç aydır devam eden eğitim programı sona erdi. Stajer avukatlar eğitimlerini, “Beden Dili ve İletişim” dersi ile tamamladılar.

Sakarya Barosu Staj Eğitim Merkezi tarafından stajyer avukatlar için düzenlenen üç aylık yoğun eğitim programı, geçtiğimiz hafta İletişim Danışmanı Murat Gür tarafından verilen “Beden Dili ve İletişim” konulu ders ile tamamlandı. Üç aylık süre içinde stajyer avukatlara, alanlarında uzman avukatlar ve akademisyenler tarafından hem mesleki hem de kişisel gelişim eğitimleri olarak sıkı bir program uygulandı. Mesleklerine başlamak için ilk aşamayı bitiren avukatlar, staj sürelerini tamamlamalarının ardından tez sunumlarını yaparak ruhsatnamelerini almaya hak kazanacaklar.
29 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA