7 Kasım 2016

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ADINA ÇINAR DİKİLDİ


Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm işletmelerde önce ki gün Darbe şehitleri adına Çınar dikildi. Çınarlara şehitlerin adlarının yazıldığı tabelalar asıldı.

Darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın aziz hatıralarına ithafen Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Merkezi ve tüm İşletme Müdürlükleri ile Sakarya Fidanlık Müdürlüğü bahçelerinde eşzamanlı olarak çınar dikildi. Çınar fidanı dikimine Bölge Müdürlüğü Merkezinde Bölge Müdürü Okan Kurşun ile birlikte Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Bölge Müdürlüğü personeli, Adapazarı İşletme Müdürü, İşletme Şefleri ve İşletme personeli katıldı. Eş zamanlı olarak da İzmit, Gölcük, Geyve, Hendek, Karasu, Akyazı İşletme Müdürleri, Sakarya Fidanlık Müdürü, Şefleri ve personeli tarafından birim bahçelerinde darbe tel’in edilerek ve şühedamıza dualar eşliğinde dikimleri tamamlandı.
DARBE KINAMASI
Çınar Fidanı dikiminden sonra Bölge Müdürü Okan Kurşun; “Darbe teşebbüsünde vatan için canını feda eden kahraman şehitlerimiz adına tüm birim bahçelerinde Çınar Fidanı Dikimi etkinliğini yaparak şühedamızın hatıralarının Çınar Ağaçı gibi uzun ömürlü olması ve yaşatılarak gelecek nesillerimize bir ibret abidesi olarak miras bırakmayı amaçlıyor, Cenab-ı  Hakk’ ın tekrar bu ülkeye ve millete böyle acıları yaşatmaması duasında bulunuyor şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Allah bu milleti zayi etmeyecek” dedi…7 Ağustos 2016 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA