30 Ekim 2016

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN TALEP VAR


Gazetemizi arayan Sakarya Üniversitesi öğrencileri bir iki taleplerini bize bildirdi. Önceki gün bize ulaşan öğrenciler, “Mustafa Abi senin köşene daha önce ulaşımla ilgili yazmıştık.

Şimdi iki talebimiz var. Birincisi özellikle 16.00’dan sonra ne otobüslere binilebiliyor, ne de minibüslere. Büyükşehir otobüs seferlerini değiştirdi, sayılarını arttırdı ancak yetişmiyor.
Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden rica ediyoruz. Ne olur akşam üstü gelsinler ve bir incelesinler.
Neler çektiğimize şahitlik ettiklerinde anlayacaklardır. Yol üzerinde bulunan hiç bir arkadaşımız binemiyor.  Sadece belediye otobüsleri değil, minibüslerden de şikayetimiz var. Onlar da yetersiz kalıyor.
Üniversite yetkililerine söylediğimizde bize şikayetimizi bildirdiklerini ifade ediyorlar. Ayrıca belediye kampus yoluna çok güzel asfalt döktü. Ancak bazı yerlere durak için direk diktiler ama tabelaları koymadılar.
Direkte inmek isteyen öğrenci ile belediye şoförü arasında gerilimler yaşanıyor. Bir an önce durakların tabelaları da yerleşirse bu sorun ortadan kalkar” dedi.
Evet öğrencilerimizin talepleri böyle. Biz de buradan yetkililere duyurmuş olalım.8 Ekim 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA