27 Nisan 2018

BAŞKAN TOÇOĞLU REFERANDUMDA YÜZDE 70’İN ÜZERİNİ HEDEF GÖSTERDİ: BİZ HAZIRIZ


AKP Ferizli Danışma Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, referanduma hazır olduklarını belirterek, “İnşallah yüzde 70’in üzerinde oyla başkanlığa güçlü bir destek vereceğiz” dedi

KATILANLAR
AKP Ferizli İlçe Teşkilatı 31’inci İlçe Danışma Meclisi Karanfil Düğün Salonu’nda yapıldı. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, il yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı.
ALTYAPI ÇALIŞMASI
Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 6 ilçede altyapı çalışmalarının sürdüğünü belirterek, Sosyal Gelişim Merkezi’ni Ferizli’ye kazandıracaklarını söyledi. Bahar aylarında yapılacak referandumla ilgili hazırlıklarının olduğunu dile getiren Başkan Toçoğlu, “Beraberce çok çalışarak inşallah hedefimize ulaşacağız” dedi
GÜÇLÜ DESTEK
Başkan Toçoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sakarya’da zaten şuanda yüzde 70’lere dayanmış durumdayız. İnşallah yüzde 70’in üzerinde bir oyla başkanlığa Sakarya’dan güçlü bir destek vereceğiz. Çıtayı yüksek tutuyoruz. Sistem yenilenmeden Türkiye’nin önünün açılmayacağı belli. Biz belediye başkanlarımızla referanduma hazırız” dedi.

AKP Ferizli İlçe Teşkilatı 31’inci İlçe Danışma Meclisi Karanfil Düğün Salonu’nda yapıldı. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, il yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı. Toplantının açılışında konuşan AKP Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, seçimlerde gösterdiği başarı nedeniyle ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kollarını üyelerine teşekkür etti.
ÇOK DİKKATE ALMADIM
19 gün sonra iki yıllık ilçe başkanlığı süresini dolduracağını belirten Başkan Serhoş, Türkiye’nin hiçbir yerinde kongrelerde daha aday çıkmamışken Ferizli’de 6-7 tane aday adayı çıkmıştı. Serhoş, “Ben bundan alınmadım. Kongreler yaklaşırken AK Parti teşkilatına bir tane değil bin tane aday yakışır” dedi. Kendisiyle ilgili çıkan haberleri eleştiren Başkan Serhoş, “Çok fazla dikkate almadım. Ben ne yazarsa yazsın o beni ilgilendirmez. Ben partimin talimatıyla ne görev verilirse görevimi yaparım” dedi.
ATEŞ ÇEMBERİ
Partisinin toplantılarına katılmadığı ve muhalefet meclis üyeleriyle samimi olduğu iddialarıyla ilgili Başkan Serhoş, “Ülkemiz ateş çemberinin içinde. Sana mı kaldı MHP ve CHP’liyle oturduğum. Ben Türkiye’min menfaati için, ben Ferizli’nin menfaati için MHP’liyle de oturacağım, CHP’liyle de oturacağım. Şimdi yeni bir eşikteyiz. Referanduma sonuna kadar hazırız. Biz Cumhurbaşkanımızı başkan yapmaya mecburuz. Bunun için çalışacağız” diye konuştu. İlçe Başkanı Serhoş’un ardından ilçe kadın ve gençlik kolları sunumları partililerin dikkatine sunuldu.
TOÇOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise yaptığı konuşmada ilçede yürütülen hizmetlerle ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti. Soğuk, “Ferizli’de hizmet olarak konuşulacak o kadar çok şey var ki! Şu anda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun öncülüğüyle ilçemizde 46 milyonluk altyapı çalışması yapılıyor. Başkanımız bu iş tamamlandıktan sonraki asfalt konusunda da bize destek verecek inşallah.  Ferizli artık kendi kendine yeter bir ilçe haline geldi” şeklinde konuştu.
SGM MÜJDESİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise yaptığı konuşmada, “Bir yandan ülkemiz ve yakın coğrafyamızdaki gelişmeleri an be an takip ederken; diğer yandan 16 ilçe belediye başkanımızla birlikte şehrimizdeki eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Şuanda sadece Ferizli’de değil, 6 ilçede altyapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Altyapı olmadan olmaz. İnşallah Ferizli’de altyapı çalışmaları sonlanır sonlanmaz üst yapıda önemli bir çalışma için düğmeye basacağız. Akyazı ve Geyve’de inşa ettiğimiz, Sapanca’da inşa çalışmalarının sürdüğü son olarak Karasu’ya güzel bir projeyle sözünü verdiğimiz bir Sosyal Gelişim Merkezi’ni de Ferizli’ye kazandıracağız
REFERANDUM
Bahar aylarında yapılması planlanan referandumla ilgili konuşan Başkan Toçoğlu, “Önümüzde bir referandum görünüyor. Bizim hazırlığımız var. Sakarya’da zaten şuanda yüzde 70’lere dayanmış durumdayız. İnşallah yüzde 70’in üzerinde bir oyla başkanlığa Sakarya’dan güçlü bir destek vereceğiz. Çıtayı yüksek tutuyoruz. Bu sistem yenilenmeden Türkiye’nin önünün açılmayacağı belli. Biz belediye başkanlarımızla referanduma hazırız. Beraberce çok çalışarak inşallah hedefimize ulaşacağız” dedi.
SİSTEM SORUNU
Konuşmasında Türkiye gündemindeki gelişmelere değinen Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Parlamenter sistem gitmiyor, işlemiyor. Bundan sonrası için de bu sistemle yol alamayacağımız belli. Sistem değişikliğine bir ihtiyaç zaten vardı. Yeniden geçmişin kaos dolu günlerine geri dönmemek adına gereğini yapacağız. Bir de HDP’li milletvekilleri meselesi var biliyorsunuz. Yargı yetkisini tanımayan insanlara karşı Türkiye eli kolu bağlı oturacak mıydı? Dosyaları tutuklanmaya müsaitti. Dosyası olan milletvekillerinin dosyalarına ilişkin dokunulmazlıkları kaldırıldı. Bu kadar basit” dedi.

OLACAK İNŞALLAH
Yerel gündemi değerlendiren Milletvekili Yavuz, “Hiç kimse tren yolundan bahsetmiyor. Karasu’daki tersaneden bahsetmiyor. Sakarya’ya her yıl 2 katrilyonluk yatırım yapılıyor. Şu an yürüyen yatırımların tutarı 2.5 katrilyonun altında olsun bana ne derseniz deyin. Bin yataklı hastaneyi konuşuyoruz. Olur, olacak inşallah. Görüşüyoruz Başbakanımla. Alternatif arsalar Sayın Başbakanımıza iletildi. İnşallah bu hastahane yapılacak. Tren yolunun yerin altına alınmasını konuşuyoruz. Yolun başındayız kabul ediyorum. 2. üniversite için de ciddi bir mesafe aldık. Bunu zaten yakından takip ediyorsunuz” ifadelerini kullandı.
İYİLİK HAREKETİ
Programın son konuşmasını İl Başkanı Kılıç gerçekleştirdi. Kılıç, “Cumhurbaşkanımızdan milletimizin her bir ferdine kadar herkes çok çalışıyor. Aynı hedefe giden oklar gibiyiz. Mutluluğumuz bir, kederimiz bir, kaderimiz bir. AK Parti bir düşünce ve iyilik hareketidir. Bugün bu memlekette 3 milyon mülteci var. Sakarya’da 20 bine yakın mülteci var. Biz ensar olma sorumluluğumuzu yapıyoruz. Mart sonu veya Nisan başı gibi bir referandum olacak. Biz Sakarya teşkilatı olarak hazırız” ifadelerini kullandı.
 
4 Aralık 2016 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA