23 Haziran 2018

TOÇOĞLU OZANLAR MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU


Ozanlar Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin ana arterlerinde başlattığımız dönüşüm çalışmalarının ilk adresi Ozanlar’dı. Bu bölgede bulunan yolları sil baştan yeniledik” dedi. Başkan Toçoğlu daha sonra Perşembe Pazarı esnafını ziya

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Ozanlar Mahallesi esnafı, bölge muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmada AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları, Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan, Karaosman Mahallesi Muhtarı Erdoğan Aşkar, Tuzla Mahallesi Muhtarı İbrahim Çokluk, Tekeler Mahallesi Muhtarı Necdet Kabasakaloğlu, Şeker Mahallesi Muhtarı Adem Kuvel  ile çok sayıda vatandaş da yer aldı.

YAZGAN’DAN TEŞEKKÜR
Programda ilk konuşmayı yapan Ozanlar Mahallesi Muhtarı Muhittin Yazgan, “Bugün bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu bölgede bulunan yollarımız yenilendi. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür edelim istedik” dedi. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Çok zorlu süreçlerden geçiyoruz. 15 Temmuz’dan bu yana sürekli ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor. 7 Ağustos’ta oluşturulan Yenikapı Ruhu’nu korumamız gerekir. İnşallah önümüzdeki süreç ülkemiz için yeni bir süreç olacak” ifadelerini kullandı.
SİZİN İÇİN YENİLEDİK
Buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla şehir merkezinde başlattığımız çalışmaların ilk adresi Ozanlar’dı. Yollarımızı sizler için yeniledik. Hamdolsun bu bölgede bulunan ana arterleri yeniledik. Altyapı işlemlerini tamamladıkça üstyapıda da gereken çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şehrimizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Önemli olan birlik ve beraberlik içerisinde bu çalışmaları sürdürebilmek. Hamdolsun bu konuda örnek bir birliktelik sergiliyoruz. Bu anlamda tüm muhtarlarımızla işbirliği içerisinde olduğumuzu rahatlıkla ifade edebilirim” diye konuştu.COĞRAFİ SIKINTI
Başkan Toçoğlu konuşmasının devamında şunları kaydetti; “Coğrafyamız önemli sıkıntılar çekiyor. Ülkemizde bu coğrafyada yaşanan sıkıntılardan payına düşeni alıyor. 15 Temmuz gecesi gündemimiz ülkemizi işgal etmeye kalkanları defetmekti. Hamdolsun milletimizin direnişi, yöneticilerimizin dirayetiyle bu darbeyi atlattık. İnşallah bundan sonra böyle bir imtihanla karşılaşmayız. Ayrıca bugün Halep’te yaşananları görüyoruz. İçimiz yanıyor. Zalimlar kadın, çocuk, yaşlı demeden herkesi katlediyor. Rabbim tez zamanda bu acıyı dindirsin.
ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ
Şimdi gündemimizde çok yakın bir zamanda parlementodan geçecek anayasa değişikliği var. Referandumla birlikte ülkemizin yeni bir sürece girmesini sağlamalıyız. Bundan sonraki gündemimiz inşallah bu olacak. Biz hizmetler konusunda bugüne kadar sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalıştık. Sizlerde bunları yakından takip ediyorsunuz. Ancak bütün bu çalışmalar istikrarlı ve güvenli ortamla yürüyecek çalışmalardır. 14 yıldır süren istikrar sayesinde hizmetler devam ediyor. Bu birlik ve beraberliğin sürmesi çok önemlidir.” Gerçekleştirilen toplantının ardından Başkan Toçoğlu, Ozanlar Perşembe Pazarı esnafını da ziyaret ederek, esnafa hayırlı kazanç dileklerini iletti.


 
16 Aralık 2016 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA