25 Mayıs 2018

KÖSEMUSUL'DAN BİRLİK ÇAĞRISI: DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ


TOBB Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, birlik ve beraberliğin, yüksek gayretin önemine dikkat çekti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve katılımıyla gerçekleştirilen Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’na katıldı. Toplantıda SATSO Genel Sekreteri Yiğit Ateş de hazır bulunurken Bölge Oda ve Borsa Başkanları ve Genel Sekreterleri, gündemlerindeki konuları istişare etti, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
HİSARCIKLIOĞLU
Toplantıdaki açılış konuşmasında, Oda ve Borsaların üyeleri için birçok çalışmayı hayata geçirdiğini vurgulayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “İş dünyası, yani üyeleriniz bunlardan haberdar olmalı. Oda ve borsaların üyeleri için neler yaptığı daha net anlaşılsın. Bunları mutlaka kamuoyu ve üyelerimizle paylaşmalı ve anlatmalıyız. Özellikle sosyal medya, yazılı ve görsel medya aracılığıyla oda ve borsaların sunduğu imkânlar tüm üyelere anlatılmalı" dedi.
İŞTİŞARE YAPILDI
Toplantıda, başvuruları başlayan KOBİ Nefes Kredisi hakkında bilgi verilirken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’ne  (MEYBEM) ilişkin sunumlar yapıldı.
BERABERLİK
Toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mahmut Kösemusul, birlik ve beraberliğin, yüksek gayretin önemine dikkat çekti. Kösemusul, “İş dünyası olarak taleplerimizin karşılığını alıyoruz. Reform, teşvik ve destekler çok önemli. Yeni teşvik ve destek paketinde iş dünyası olarak arzu ettiklerimizin karşılığı vardı, teşekkür ediyoruz. Türkiye’mizin, Sakarya’mızın hedeflerine ulaşması için 2017’de daha çok bir arada olmalı, daha çok çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.
23 Aralık 2016 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA