21 Haziran 2018

BAŞKAN CEVAT DEMİR, SESOB ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ


Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir, servisçilerin SESOB’a yaptığı ziyaretle ilgili açıklamada bulundu.

Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı  Cevat Demir, önceki gün ‘S’ plaka konusunda SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret ederek sorunlarını anlatan oda üyelerinin iddialarına karşı açıklamada bulundu.  Demir yaptığı açıklamada, alınan bu kararın komisyon kararı olduğunu belirterek, hedefin gerçek esnafın haklarının korunması olduğunu belirtti. 
BAŞVURU YAPSINLAR
SEBOB yapılan ziyarette mağdur olduklarını belirten esnafın, hak sahibi olabilmesi için komisyon sürelerinin değişmesi yönünde talepte bulunmaları gerektiğini belirten Demir, “Bu süre değişimi büyükşehir belediyesinin meclis kararı alarak izin vermesi ile mümkündür.  Meclis kararının alınmasının ardından belirtilen tarihe kadar, araç alan şahısların, 2015 yılında mağdur olduğunu iddia edenler gibi hak talep edeceklerdir” dedi.
3100 ESNAF MAĞDUR
Haberde mağdur olanlarla görüşmeler yaptıklarını belirten Başkan Cevat Demir, “Kamuoyundan istekte bulunan 25 arkadaşın talebiyle sınırlı kalmayacağı gibi, bunla birlikte ilçelerdeki odalara kayıtlı servisçiler ve şehir dışından gelip ilimizde şube açmış olan şirket sahipleriyle birlikte bu rakamın binlere ulaşacağını düşünüyoruz. Daha önce hak sahibi olan 3 bin 100 esnafında mağdur olacağı aşikardır” dedi.
GÖRÜŞMEDİ İDDİASI
SESOB’a giderek görüşen esnafın kendisi ile görüşmediği yönündeki iddialara da cevap veren Demir, “Bu arkadaşlarımız ‘Oda başkanımız istiyor, fakat birlik başkanım istemiyor’ şeklinde ifade kullanmışlar. Benim anlayamadığım, benimle hiçbir zaman görüşmedikleri halde, Hasan Başkanın istemediği sözünü, benden ne zaman ve nasıl duymuşlardır. Ayrıca beni üzer, birlik başkanımızın bu sözleri benden duymamasına rağmen itibar ederek haber yapmasıdır” dedi.
29 Aralık 2016 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA