25 Nisan 2018

FERİZLİ’DE BİRLİK VE BERABERLİK RÜZGARI


Ferizli protokolü ve emniyet güçleri, düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Yapılan toplantıda, tüm birimlerin uyum içinde çalışacakları ifade edildi.

Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçede görev yapan savcılar, hâkimler,  İlçe Emniyet ve Jandarma Teşkilatı ile programda bir araya geldi. Ferizli Belediyesi tarafından düzenlenen programda, ortak hareket eden şer odaklarının ülkemize yönelik saldırılarına karşı birlik ve beraberlik mesajı verildi.
‘YIKAMAYACAKLAR’
Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, belediye olarak ilçede ki birlik ve beraberliğin artması için üzerlerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi. Başkan Soğuk şöyle devam etti, “Dünya coğrafyasında kanlı olayların yaşandığı yerler hep İslam coğrafyası. Buda gösteriyor ki hedefte sadece Müslümanlar var. Haçlı zihniyeti taşıyan kesimlerle karşı karşıyayız. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. İç ve dış şer odakları ortak hareket ederek dört bir koldan ülkemize saldırıyorlar. Biz 15 Temmuz gecesi tüm dünyaya örnek olacak bir duruş sergiledik. Hiçbir şer odağının bizi yıkmaya gücü yetmeyecektir. İlçemizde kurumlar arası birlik ve beraberliğin en güzelini ise bugün burada yaşıyoruz. Katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.  
KONTROLLER ARTTI
Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ise Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a, ilçede ki birlik ve beraberlik adına düzenlediği programdan dolayı teşekkür ederek “Millet olarak sürekli şehit haberlerinin olduğu zor bir dönemden geçiyoruz. Ülkemizin görülen ve görülmeyen düşmanları çok, zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu dönemlerde morale, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. Şer odaklarının amacı ise birlik ve beraberliğimizi bozmak… Ülkemizi zayıflatmak... Bunu başaramayacaklar. Yeter ki 15 Temmuz gecesi oluşan o birlik ve beraberliğimiz artarak devam etsin. Farklı bir eylem ile karşımıza çıkabilecek terör örgütlerine karşı, ilçemizde ki denetimlerimizi ve kontrollerimizi de sıklaştırdık” dedi
29 Aralık 2016 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA