21 Haziran 2018

VALİ COŞ'TAN 2017 MESAJI


Vali Hüseyin Avni Coş, 2016 yılı sona ererken, yeni yılın terörden uzak, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir yıl olmasını temenni etti. Coş, 2017 yılında ilimizin yatırımlar kenti imajının geliştirilmesi için elbirliği ile çalışacağını ifade etti.

Vali Hüseyin Avni Coş yeni yıl nedeniyle yazılı bir açıklamada bulundu.  Vali Coş yazılı olarak yazılı bir mesaj yayınlayarak 2017 yılının acıları, sıkıntıları, dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakıp, birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz bir yıl olmasını temenni etti. Vali Coş yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı, “Milletimizin bir arada yaşama arzusunun zirveye ulaştığı, sosyal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden şiddetten uzak, insanların barış içerisinde yaşadığı, huzurlu, bereketli, aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği bir yıl olmasını temenni ediyor,  bütün vatandaşlarımıza en iyi dileklerimi sunuyorum” dedi.
YATIRIMLAR KENTİ
Vali Coş mesajında 2016 yılında; kamu hizmetlerinde verimliliği arttırmak, kaynak israfını azaltarak yatırımların süresi içerisinde bitirilmesi, ilimizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak, vatandaşların günlük hayatlarını kolaylaştıracak her alanda çözüm geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti. Coş şöyle devam etti, “Ekonomik, sosyal, kültürel yönlerde ilimizin gelişimi için halkımızla işbirliği halinde olduk. Üretim ve istihdama katkı sağlayan yatırımcıların önündeki engellerin kaldırılması, devlet ve halk ilişkilerinin daha da gelişmesi, huzur ve sükûn ortamının korunması için gayret gösterdik. Yeni yılda da başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarının ve tüm toplum kesimlerinin birlikte çalışması ile 2017 yılında, Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olan ve imajı sürekli yükselen Sakarya’nın “Yatırımlar Kenti, Güvenli ve Yaşanabilir Bir Kent” imajının daha da gelişmesi yönünde var gücümüzle çalışacağız.”
TERÖR ÖRGÜTLERİ
Vali Coş mesajında 2016 Yılında 15 Temmuz Darbe Kalkışmasıyla hain FETÖ teröristlerinin Devletimize, Milletimize, Milli İradeye, Birliğimize, Bütünlüğümüze karşı Devletten gasp ettikleri silahlarla canice giriştikleri vahşi, kanlı saldırılara karşı göğsünü siper eden Aziz Milletimizin Cesareti ve Kahramanlığına hep beraber şahit olduğumuzu belirtti. “ 15 Temmuzu ve Devletin uçaklarıyla, tanklarıyla Devletimize ve Milletimize kasteden Fetöyü ve diğer terör örgütlerini Milletimiz ebediyyen unutmayacaktır!” diyen Coş, tüm şehitlerimize ve gazilerimize minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirterek, “Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, ruhları şad olsun” dedi.
2017 TEMENNİSİ
Sakarya ile ilgili sorumlu hisseden herkese düşen yegâne görevin; moralleri yüksek tutup, sahip olduğumuz değerlerin farkına varmak olduğunu ifade eden Vali Coş yeni yıl ile ilgili olarak ta şu ifadeleri kullandı, “Bu duygu ve düşüncelerle, 2017 yılının, Ülkemize ve Milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bu vesile ile kıymetli Sakaryalı vatandaşlarımızın, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en kalbi duygularla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”
31 Aralık 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA