4 Ocak 2017

SAKARYAGİAD KÖŞKE ÇIKTI


SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulu Başbakan Binali Yıldırım’ın daveti üzerine Çankaya Köşkü’ne çıktı

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu üyesi 400’e yakın iş adamı Başbakan Binali Yıldırım’ın davetlisi olarak Çankaya Köşküne çağrıldı. Davetliler arasında SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri de vardı. Davette SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ile birlikte 32 kişilik bir heyette de hazır bulundu. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı konuşmasında TÜGİK üyelerine övgü ile seslenerek, “Bugüne kadar takdire şayan çalışmalar yapıyorsunuz” dedi.


10 BÜYÜK PROJE
Program içerisinde konuşma yapan TÜGİk Genel Başkanı Erkan Güral, ‘’Dünyanın en büyük havalimanını yapıyoruz. Dünyada gerçekleştirilen 10 en büyük projeden 3 tanesi Türkiye’de gerçekleşiyor ki bu yüzde 30 demek. Ülkemizde kriz olsa bu projeleri yapabilir miydik? Ülkemizde olan algı yönetimden başka şey değildir. Kriz kelimesini biz lügatımızdan çıkardık. Şikayet etme lüksümüz yok, şimdi daha çok çalışmalı ve daha fazla üretmeliyiz” dedi. Sakarya heyeti ziyarette Başbakan Yıldırım ile bir araya gelerek Sakarya’nın selamlarını iletti. Heyet ayrıca Başbakan’a ilimizle ilgili açıklamalarda bulundu.4 Ocak 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA