10 Ocak 2017

'HALEP İÇİN UZAT ELİNİ' YARDIM YEMEĞİ DÜZENLENDİ


Sakarya TÜMSİAD, Semerkand Vakfı ve Beşir Derneği tarafından ''Halep için uzat elini'' kampanyası kapsamında yemek düzenlendi. Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar, “Nerede mahzun ve mahcup bir gönül varsa, Beşir Derneği hep orada” dedi

Sakarya TÜMSİAD, Semerkand Vakfı ve Beşir Derneği tarafından ''Halep için uzat elini'' kampanyası kapsamında birlik ve dayanışma yemeği düzenlendi. Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar, Beşir Derneği 8’inci Bölge Başkanı Ertuğrul Baygın, Semerkand İl Vakıf Başkanı Erdinç Bora, TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Beşir Derneği Şube Başkanı Latif Demir, Hayrat Heyeti Başkanı Ali Çilingir, TÜMSİAD, Semerkand Vakfı ve Beşir Derneğinin yöneticileri ve çok sayıda hayır sever vatandaşlar katıldı.
SESSİZ KALAMADIK
Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar yemekte yaptığı açıklamada, “Beşir Derneği olarak Halep’te kardeşlerimizin yaşadığı insanlık dramına sessiz kalmadık. Hayırsever vatandaşlarımız  bu kutlu yardıma katılarak oluşan 6 TIR gıda yardımını Halepli kardeşlerimize ulaştırdık. Nerede mahzun ve mahcup bir gönül varsa, Beşir Derneği hep orada. Emeği geçen gönüllü hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dedi.
İNSANLIK DIŞI HAREKET
Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım da gecede yaptığı konuşmada, “Halep’in içinde bulunduğu zor durum ve insanlık dışı hareketlere karşı elimizden gelen insani yardımı yapmamız gerekiyor. Yaklaşık 300 bin sivil insan çoluk çocuk, genç yaşlı insanlık dışı dramı yaşadığını görüyoruz. Bu anlamda Beşir Derneği tarafından başlatılan bu kampanya destek veren Semerkand Vakfı, TÜMSİAD ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  Semerkand İl Vakıf Başkanı Erdinç Bora ve Beşir Derneği 8. Bölge Başkanı Ertuğrul Baygın da birer konuşma yaparak görüş ve önerilerini dile getirdi. Halep için uzat elini kampanyasında düzenlenen Birlik ve Dayanışma gecesi yardım yemeğinin ardından programa katılan destek veren dernek ve vakıf üyesi hayırsever vatandaşlar ile toplu fotoğraf çekildi.

 10 Ocak 2017 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 

 
 Anket Sorusu Diğer Anketler

ATATÜRK STADI'NIN YERİNE NE YAPILSIN?

PUAN DURUMU


altın

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ


Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA