ULAŞIM BAŞKANLARI YİNE ZAMMI GÖRÜŞTÜLER11 Ocak 2017, Çarşamba

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Feridun Canbaz, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir ile bir araya gelerek, gündemde yer alan ulaşım zammı üzerine istişarede bulundular.
ORTA YOLU BULACAĞIZ
SESOB Başkanı Alişan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptıkları görüşmelerin şoför esnafı açısından oldukça olumlu geçtiğini belirterek, “Bugün ulaşım sektörünü temsil eden oda başkanlarımız ile bir araya geldik. Mensuplarımız ile istişarede bulunarak, hem vatandaşımızı, hem esnaflarımızı mağdur etmeyecek şekilde hak ettikleri zam taleplerinin detaylarını ele alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bazı hatlarda yaşanan uyuşmazlıkları bertaraf ederek sonuçlandırmak istiyoruz. Bir orta yol bulup, taleplerimizi netleştirdikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanımıza sunacağız” dedi.
UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Oda başkanları ile birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını ve istedikleri zam taleplerini de yine birlik ve beraberlik içerisinde, uyumlu bir çalışma ile çözeceklerini söyleyen Başkan Alişan, “Dolmuş, minibüs, halk otobüsleri, belediye otobüsleri, hatta ticari taksiler dahil tüm ulaşımı bütün ele alıyoruz. Eğer birine zam yapıp diğerlerini yapmazsak olmaz. Yada çoğunu yapıp birini yapmazsak yine olmaz. Biz şehre denge getirmek istiyoruz. Daima yaptığımız çalışmalarda çözüm odaklı olduk. Bugüne kadar bu şekilde geldik. Bu birliktelik esnafa kazandırdı, şehre kazandırdı. İnşallah bu şekilde çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 1015 defa okundu.