25 Nisan 2018

ASAŞ’IN YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU


ASAŞ 2016 yılında bir ilke imza atarak, İnsana Saygı ve Ar-Ge projeye yarışması düzenledi. Yarışmaya, 86 proje katılırken, 12 proje finale kaldı

ASAŞ; kurum içerisinde proje kültürünü geliştirmek, inovasyon iklimi oluşturarak sürekli iyileştirme hedefini desteklemek ve başarılı ekip çalışmalarını yaygınlaştırmak amacıyla ASAŞ’ın AS’ları Proje yarışmasını gerçekleştirdi. İlki geçen yıl organize edilen ve geleneksel hale getirilmesi hedeflenen yarışmanın 2016 ayağında Süreç Mükemmelliği, İnsana (Çalışana) Saygı ve AR-GE kategorilerinde olmak üzere toplam 86 proje yer aldı. İlk turun ardından 12 proje finale kalmaya hak kazandı.
ÖDÜL TÖRENİ
Firma, final yarışmasına katılmaya hak kazanan 12 projenin 6’sı için Altın Kategori, 6’sı için Gümüş Kategori ve finale kalamayan ancak değerlendirme puanı finalistlere yakın olan projeler için Mansiyon Ödülleri olmak üzere 2016 yılında toplam 15 projeyi ödüllendirdi. Finale kalan projeler arasından ASAŞ’ın AS’ı belirlenerek proje yöneticisi ve ailesine yurt dışı tatil ödülü verildi. Yurtdışı tatili ödülünü kazanan isim; “Süreç Mükemmelliği” kategorisindeki “Soğuk Hadde Destek Merdanesi Yatağı Soğutma Sistemi Ve Otomasyonu” isimli projesiyle Nihat Gedik’in oldu. Ödül, 27 Ocak 2017’de düzenlenen Hayata Değer Katanlar Yemek Organizasyonu’nda sahibine takdim edildi.
İKİ KATEGORİ
ASAŞ; ASAŞ’ın AS’ları Proje Yarışması Organizasyonu sonucunda dereceye giren projeler ile Sanayi Bakanlığı Verimlilik Proje Yarışması, KALDER Eskişehir Kaizen Yarışması ve Yön Eylem Araştırması Derneği Proje Yarışması’na katılarak 2 kategoride derece elde etti. Kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyüme trendini sürdüren kurum; proje yarışması ile sağladığı maliyet avantajını 2150 den fazla çalışanı ile verimli çalışma ortamını sürdürmek, inovasyon iklimini yaygınlaştırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için kullanmayı hedefliyor. 
10 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA