20 Mayıs 2018

LAHANA TARLASINDA KARARI OKUYACAKLAR


Kaynarca’da kurulacak olan OSB için, bölge sakinleri Pazar günü basın açıklaması yapacak.

Kaynarca’da kurulacak olan OSB için, bölge sakinleri Pazar günü basın açıklaması yapacak. Topraklarına OSB kurulmak istenen köylülerin ortak açıklaması şöyle: "Sanayiye karşı değiliz. OSB Yeri yanlış seçildiğini söylūyoruz. Verimli arazilere Sanayi kurulması çevre katliamıdır yanlış karardır. 5 Profesör 3 hakimin onayladığı haklı mūcadelemiz için; O5 Mart 2017 Pazar gūnū saat 13:00 de Sakarya Kaynarca Kitler-Hasanbey Köyū sapağı Kirseler Mevkii Arıdil Beton ūretim tesisi yanındaki lahana tarlalarımızda olacağız. Arazilerimiz için, Çevre Bakanlığına ve Sanayi Bakanlığına  açtığımız  iptal davası için Yūce Tūrk İdari Yargısı ÇED için  Yürütmeyi Durdurma Kararı verdi. Lahana tarlasında bu kararı okuyacağız. Arazilerimizi işgale kalkışan OSB işgaline DUR diyeceğiz. Sayın Halkımızı haklı mūcadelemizde yanımızda görmek istiyoruz” dediler.
2 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA