15 Temmuz 2018

AKPLİLER, MHP LİDERİ BAHÇELİ’YE ÖVGÜLER DİZDİ: REFERAN DUM
KARDEŞLİĞİ


Erenler Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltıda AKP ve MHP’liler bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan Başkan Öztürk, “Devlet Bahçeli’den ve ekibinden Allah razı olsun” dedi

KAHVALTIDA BULUŞTULAR
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün desteği ile düzenlenen kahvaltıda AKP ve MHP’liler bir araya geldi. Kahvaltıda ülkücü camianın ileri gelenlerinden Serkan Kayınova ve Erenler Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Hakan İşçi’nin yanı sıra ilçede bulunan MHP’liler de katıldı.
ÜLKÜCÜ MHP’LİLER
Serkan Kayınova ve Hakan İşçi yaptıkları konuşmada, “Biz Ülkücü MHP’liler olarak birlik ve beraberlikten yanayız. Önceliğimiz ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğidir. Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ün destekleriyle bir kahvaltı düzenledik. Katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk de yaptığı konuşmada, hain FETÖ örgütünün 15 Temmuzda darbe girişimini hep birlikte yaşadığımızı belirterek, “Mesele vatansa gerisi teferruattır diyerek hükümetimiz ile hareket eden Devlet Bahçeli’den ve ekibinden Allah razı olsun. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

AKP ve MHP’liler Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün desteği ile ülkücü camianın ileri gelenlerinden Serkan Kayınova ve Erenler Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Hakan İşçi’nin öncülük ettiği dayanışma kahvaltısında bir araya geldi. Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen kahvaltıya AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, 25 Dönem AKP Milletvekili Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AKP Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
BERABERLİKTEN YANAYIZ
Serkan Kayınova ve Hakan İşçi konuşmalarında “Biz Ülkücü MHP’liler olarak birlik ve beraberlikten yanayız. Önceliğimiz ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğidir. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin duruşu açıkça ifade ediyor ve gösteriyor. Birlik beraberliğimizi pekiştirmek için Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ün destekleriyle bir kahvaltı düzenledik. Katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu ülkücülerin teveccühünü göstermektedir. Ülkücülerin birlik ve beraberliği herkes tarafından bilinmektedir” diye ifade ettiler.
BEDENLERİ SİPER ETTİLERErenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı konuşmada, hain FETÖ örgütünün 15 Temmuzda darbe girişimini hep birlikte yaşadığımızı belirterek, “Hiçbir zaman güçlü bir Türkiye görmek istemiyorlar. Ama Türk Milletinin hiçbir millete benzemediğini hesaplayamadılar. O gün başarılı olsaydılar biz bugün Suriye’den beterdik ve gidecek bir yerimiz de yoktu. Milletimiz tanklara ve uçaklara bedenlerini siper ederek kafa tuttular. Mesele vatansa gerisi teferruattır diyerek hükümetimiz ile hareket eden Sayın Devlet Bahçeli’den ve ekibinden Allah razı olsun. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.
GÜÇLÜ BİR DEVLET
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ise, “Zayıf hükümetlerden kurtulmak için hükümet modelimizi değiştirmek üzere sandığa gidiyoruz. 16 Nisan’da Sakarya’dan da Türkiye’den de güçlü bir Evet çıkaracağız” dedi. AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen de Bahçeli’yi överek, “Parlamentoda Anaysa görüşmelerinin yapıldığı yaklaşık bir aylık bir dönemde her gece Devlet Bey’in sabahlara kadar ekibi ile en küçük bir firesiz bu işe destek verdiklerine şahit olmuş biriyim. Şimdi bu mücadelenin ikinci kısmına geldik, bu işe siz karar vereceksiniz. Milletimizin, Türkiye’nin problemlerini çözecek şekilde ‘evet’ tarzında bir kanaatle bu işi tamamlayacağını düşünüyoruz. Türkiye’nin geleceği için ‘evet’ Türkiye’nin önünü açacağını düşünüyoruz. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
27 Mart 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

ERSİN TARANOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR MU?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA