GEYVE'DE ASFALTSIZ MAHALLE KALMAYACAK21 Nisan 2017, Cuma

2014 Yılında Büyükşehir kanunu ile Geyve Belediyesinin hizmet alanına giren köy/mahallelerimiz Geyve Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt atağı ile şenleniyor. Geyve Belediyesinin kendi öz imkanlarıyla köy/mahalle merkezlerinde başlattığı asfalt atağı Doğantepe mahallesinde devam ederken Belediye Başkanı Murat  Kaya beraberinde İmar ve Şehircilik Müdürü Adnan Yalçın ile asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi.
ASFALTSIZ YOL
Daha öncesi Karaçam, Şerefiye, İlimbey, ve Nuriosmaniye ve son olarak Bağlarbaşı Mahallesindeki çalışmaları tamamlayan Geyve Belediyesi Doğantepe Mahallesindeki asfalt çalışmalarına başladı. İlçede asfaltlanmamış yol bırakmayacağını açıklayan Başkan Kaya Bağlarbaşı Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Doğantepe’lilerin çay ikramını kırmayan Başkan Kaya, bütün yollar asfalt ve parke olana kadar çalışmaların süreceğini söyledi.
MUHTAR’DAN TEŞEKKÜR
Doğantepe Mahallesi Muhtarı Altan İnönü asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya eşlik etti. Muhtar İnönü, asfalt için teşekkür ederken, Belediye Başkanı Murat Kaya “ Geyve Belediyesi olarak başlattığımız asfalt seferberliğimize Doğantepe mahallemizde devam ediyoruz. Muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle birlikte çalışmalarımızı yerinde inceledik. Durmak Yok, Huzura ve Hizmete aralıksız devam ediyoruz” dedi. Namık CİHAN/GEYVE

Bu haber toplam 81 defa okundu.