SÜPER AMATÖR’DE NEFESLER TUTULDU21 Nisan 2017, Cuma

Süper Lig Play-Off Grubu’nda heyecan bu hafta sona eriyor. Bölgesel Amatör Lig’e direk çıkacak olan takımın belli olacağı haftada nefes kesen maçlar oynanacak. Adapazarıspor, Kocaalispor ve Karasuspor’un Bölgesel Lig’e direk çıkma şansı bulunurken Karasu Güvenspor ise baraj maçına kalmanın hesaplarını yapıyor.    Mustafa ERKAYA

KARASU NASIL ÇIKAR?

17 puanlı Karasuspor, Kocaalispor'u mağlup etmesi durumunda Adapazarıspor kazansa dahi ikili averajda üstün olduğundan Bölgesel Lig’e çıkar. Kocaalispor-Karasuspor maçı berabere biter Karasu Güven-Adapazarıspor'u mağlup eder ya da berabere kalırsa Karasuspor BAL'a çıkar.
KOCAALİ NASIL ÇIKAR?
Play-Off Grubu’nda 16 puanı bulunan Kocaalispor, Karasuspor'u yenmesi halinde Karasu Güvenspor-Adapazarıspor maçının sonucunu bekleyecek. Karasu Güven-Adapazarı maçından gelecek beraberlik ya da Karasu Güvenspor takımının galibiyet haberi Kocaalispor’u Bölgesel Lig’e çıkarır.
ADAPAZARI NASIL ÇIKAR?
Play-Off Grubu’nda Adapazarıspor 17 puanla gol averajı fazlalığından lider konumunda. 
Adapazarıspor, Karasu Güvenspor'u yenmesi halinde Kocaalispor-Karasuspor maçından gelecek sonucu bekleyecek. Kocaali-Karasu maçından gelecek beraberlik ya da Kocaalispor’un galibiyeti Adapazarıspor’u BAL'a çıkarır. 


Bu haber toplam 1134 defa okundu.