24 Haziran 2018

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU: KARŞILIĞINI AHİRETTE ALACAĞIZ


Partisinin Sapanca’da düzenlediği programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Misyonumuz için çalışıyor, hareket ediyoruz. Bu çabaların dünyevi bir karşılığı yoktur. Karşılığı inşallah hepimiz için ahirette olacaktır. Bizim için makamların mevkilerin anlamı budur”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen teşekkür programına katıldı. Özkum Restoran’da gerçekleştirilen programa Başkan Toçoğlu’nun eşi Gönül Toçoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ve aile bireyleri yer aldı.
BOĞAZIMIZ KURUYOR
Süreç sonrası önemli bir teşekkür borcu bulunduğunu belirten AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “İlk teşekkürü yönetim kurulu üyelerimin eşleri fedakâr beyefendilere, kendi eşime ve evlatlarımıza ediyorum. Bu yiğitlik sizde olmasaydı biz bu işi yapamazdık. Rabbim çabalarımızı Hz. İbrahim’in ateşine su götüren karınca misali kabul etsin. Biz bu işi ümmet için bir dava olarak bildik. Bu yüzden koşturduk. Bazen yarım saat konuşunca boğazımız kuruyor ama ben bir arkadaşımın 5 tane ev toplantısı yaptığını biliyorum. Eğer bu dava bilinci olmasaydı 75 gün boyunca kim sabahın köründe kalkıp yollara dökülürdü? Sadece İl Kadın Kolları 500 tane ev toplantısı yaptı. En çok çat kapı ziyareti yapan illerden olduk” diye konuştu.
AHİRETTE ALACAĞIZ
Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise, bir misyonun temsilcileri olduklarını ifade ederek, “Bu misyonumuz için çalışıyor, hareket ediyoruz. Bu başarının sırrı da burada yatıyor. Böyle olmadığı zaman başarı elde etmek mümkün değil. Bu çabaların dünyevi bir karşılığı yoktur. Karşılığı inşallah hepimiz için ahirette olacaktır. Bizim için makamların mevkilerin anlamı budur. Bu süreci başarıyla atlattık. Cumhurbaşkanımızla birlikte geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. İnşallah gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
BU YOLCULUK BİTMEZ
15 Temmuz’da hain kalkışma esnasında meydanlarda toplanarak beraberce direndiklerini hatırlatan Başkan Toçoğlu, “Bu alçaklara karşı kararlılığımızı gösterdik. Hemen akabinde bir referandum süreci başladı ki tarihimizin en önemli dönemlerinden biriydi. Bunu da bir olarak başardık. Bizim yolculuğumuz bitmez. Bundan sonra da beraberce sokaklarda, meydanlarda olacağız. Elimizden geldiği kadar gayretimizi sürdüreceğiz ve sonucunu Allah’tan bekleyeceğiz. Bu süreç içerisinde bir kardeşlik ortamında çok güzel zamanlar geçirdik. Kadın Kollarımızın programları her zaman çok canlı ve renkli geçmiştir. Bu nedenle başta Kadın Kolları Başkanımız Zehra Hatipoğlu olmak üzere tüm ilçelerdeki kadınlarımızın çalışmaları dolayısıyla kendilerini kutluyorum. Hizmet aşkıyla çalışarak bugünlere geldik. Sakaryamız sizin gibi kardeşlerimizin fedakârlıkları sayesinde Marmara Bölgesi’nin birincisi, Türkiye’deki büyükşehirler arasında ise altıncı sırada referandumu tamamlamış oldu. Bu beraberlik sürdükçe çok daha büyük başarılara imza atacağız.”
30 Nisan 2017 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA