25 Nisan 2018

BAŞKAN TOÇOĞLU YENİ AÇILACAK BULVARDAKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ: YENİ BULVARDA
 ALTYAPI TAMAM


Tepekum-Kuyudibi arasında açılacak yeni bulvardaki çalışmaları denetleyen Başkan Toçoğlu, “Arterde kazı ve dolguyu tamamladık. Hızlı olarak asfalt, ve kaldırım çalışması yapacağız” dedi

YERİNDE İNCELEDİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehir merkezine kazandırılacak yeni bulvar projesinde devam eden çalışmaları inceledi. Projenin birinci etabında sürdürülen çalışmalarla ilgili görevlilerden bilgi alan Başkan Toçoğlu’na projenin birinci etap çalışmalarında sona yaklaştıklarını belirtti.
ASFALT SERİMİ
Ulaşım alanındaki projelerini kamuoyuna açıkladıklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Küpçüler ve Tuzla Mahallelerini bağlayacak bulvarda çalışmalarımız sürüyor. Birinci etabın kamulaştırma işlemlerini tamamlamıştık. Şimdi de arterde asfalt serim işlemlerimizi başlatacağız” diye konuştu.
KAZI VE DOLGU
Bin 300 metrelik birinci etap çalışmalarında gelinen noktayı aktaran Başkan Toçoğlu, “Arterde kazı ve dolgu imalatlarını tamamladık. Temel serimini başlattık. Hızlı bir şekilde asfalt, bordür ve kaldırım çalışmalarını da başlatacağız. İlk etap çalışmalarımız 15 Temmuz Şehitler Bulvarı’na kadar uzanacak” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehir merkezine kazandırılacak yeni bulvar projesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Projenin birinci etabında sürdürülen çalışmalarla ilgili görevlilerden bilgi alan Başkan Toçoğlu’na Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut da eşlik etti. Başkan Toçoğlu, projenin birinci etap çalışmalarında sona yaklaştıklarını belirtti.
ASFALT SERİMİ
Ulaşım alanında hayata geçirecekleri 12 projeyi kamuoyuna açıkladıklarını dile getiren Başkan Toçoğlu, “Küpçüler, Tepekum, Yağcılar ve Tuzla Mahallelerini birbirine bağlayacak yeni bulvar projesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Projemizi etaplar halinde hayata geçireceğimizi ifade etmiştim. Birinci etabın kamulaştırma işlemlerini tamamlamıştık. Şimdi de arterde asfalt serim işlemlerimizi başlatacağız” ifadelerini kullandı.
KAZI VE DOLGU
Bin 300 metrelik 1. etap çalışmalarında gelinen noktayı aktaran Başkan Toçoğlu, “Arterde kazı ve dolgu imalatlarını tamamladık. Temel serimini başlattık. Hızlı bir şekilde asfalt, bordür ve kaldırım çalışmalarını da başlatacağız. İlk etap çalışmalarımız 15 Temmuz Şehitler Bulvarı’na kadar uzanacak. Yaklaşık bin 300 metre uzunluğunda bir çalışma olacak. Yeni bulvar projemiz bölünmüş yolu, kaldırımları ve bisiklet yollarıyla büyük beğeni kazanacak” diye konuştu.
ÖNEMLİ ALTERNATİF
Başkan Toçoğlu, “Ulaşım başlığında şehrimizin birçok noktasında önemli çalışmaları hayata geçirdik. Yeni bulvarlar ile ulaşımı duble rahatlığa kavuşturduk. Ancak daha işimiz bitmedi. Yeni ulaşım projelerimizle trafikte zaman zaman yaşanan sıkışıkların önüne geçeceğiz. Hızlı bir yapılaşmanın olduğu şehrin doğu bölgesinde de Tepekum-Kuyudibi yolu ulaşımda önemli bir alternatif olacaktır. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.




8 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA